AD SOYAD OKUL
AtillaKaan Erişir VKV Koç Özel Lisesi İSTANBUL
Sidal Kutlu Fethi Gemuhluoğlu Fen Lisesi MALATYA
BirsenBeril Bildirici Fethiye Belediye Fen Lisesi MUĞLA
Selin Yabanoğlu  TOBB Fen Lisesi KAHRAMANMARAŞ
ArdaCan Akyüz Özel Türk Koleji Fen Lisesi İZMİR
MehmetOzan Ediz Çanakkale Fen Lisesi ÇANAKKALE
BengisuSıla Özerbaş Ümitköy Anadolu Lisesi ANKARA
Bahar Avşar Malatya Final Koleji MALATYA
EnisEren Erdağı Özel Açı Orta Okulu İSTANBUL
Defne Sallı Çakabey Anadolu Lisesi İZMİR
Ezgi Aslan Fethi Gemuhluoğlu Fen Lisesi MALATYA
Ela Aslan Fethi Gemuhluoğlu Fen Lisesi MALATYA
Asmin Yağmur Fethi Gemuhluoğlu Fen Lisesi MALATYA
Kardelen Batbay Ercan Akın Fen Lisesi BURDUR
BilgeBirsen Ökten Sivas Fen Lisesi SİVAS
Begüm Çiçekdağ Bilfen Koleji Fen Lisesi ANKARA
Sude Balkan Özel Türk Koleji Fen Lisesi İZMİR
YiğitEfe Kocaman Malatya Fen Lisesi MALATYA
SudeNil Varlı Bil Fen Fen lisesi İZMİR
M.Kaan Ünal Bestepe Koleji ANKARA
Orkun Karagöz Özel Ege Lisesi İZMİR
MehmetEfe Şahinoğlu Özel Günhan Anadolu Lisesi İSTANBUL
AbdullahEkin Özer Vali Aydın Arslan Fen Lisesi DİYARBAKIR
EylülSelen Çağlıyan Bahçeşehir Koleji ANTALYA
Nazlı Baştımar Bilfen Çayyolu Fen Lisesi ANKARA
Ece Öner Sivas Fen Lisesi SİVAS
Atakan Kesim Bilfen Çayyolu Fen Lisesi ANKARA
Görjkem Yılmaz Ercan Akın Fen Lisesi BURDUR
ZeynepEce Dimitoka Özel Gelişim Fen Lisesi ESKİŞEHİR
Eylül Katı Silifke Anadolu Lisesi MERSİN
Deniz Yıldırım Mersin Yahya Akel Fen Lisesi MERSİN
 İnci Yıldırım Mersin Yahya Akel Fen Lisesi MERSİN
Ayça Şahin Silifke Anadolu Lisesi MERSİN
Mikail Orak Özel Mesa Vip KAHRAMANMARAŞ
Furkan Orak Özel Mesa Vip KAHRAMANMARAŞ
PelinAleyna Polat Karşıyaka Cihat Kora Anadolu Lisesi İZMİR
Selenay Özkan Akdeniz Üniversitesi Biyoloji Bölümü ANTALYA
Elif Atar MEV Koleji Fen Lisesi ANKARA
TuğrulArda Doğuş MEV Koleji Fen Lisesi ANKARA
Orçum Ulupınar MEV Koleji Fen Lisesi ANKARA
İnci ŞARDAĞ İstek Acıbadem Fen Lisesi İSTANBUL
HüseyinEfe Selvi MEV Koleji Fen Lisesi ANKARA
Ege İnanlı MEV Koleji Fen Lisesi ANKARA
Ekin Demirkıran MEV Koleji Fen Lisesi ANKARA
Ece Yıldızhan MEV Koleji Fen Lisesi ANKARA
 Simge Yıldız MEV Koleji Fen Lisesi ANKARA
Ufuk Demirel MEV Koleji Fen Lisesi ANKARA
BuğraYavuz Baykız MEV Koleji Fen Lisesi ANKARA
Berfin Elçin Cihat Kora Anadolu Lisesi İZMİR
Kaan Özcan MEV Koleji Fen Lisesi ANKARA
HasanMert Yılmaz MEV Koleji Fen Lisesi ANKARA
Edanur Şahin Nuh Mehmet Baldöktü Anadolu Lisesi KAYSERİ 
 DenizEce Güven Final Anadolu Lisesi MALATYA
Sudenur Uçarer MEV Koleji Fen Lisesi ANKARA
 DefneElif Kitapçı MEV Koleji Fen Lisesi ANKARA
 Duru Başıbüyük MEV Koleji Fen Lisesi ANKARA
Duru Özeren Özel Türk Koleji Fen Lisesi İZMİR
 Onur Küçükoğlu Özel Çorlu Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Okulları Fen Lisesi TEKİRDAĞ
YıldızZeynep Emir MEV Koleji Fen Lisesi ANKARA
 Ceren Güler MEV Koleji Fen Lisesi ANKARA
 AyçaDidar Fıstık Kırklareli Anadolu İmam Hatip Lisesi KIRKLARELİ
 RUMEYSA GENEL Kırklareli Anadolu İmam Hatip Lisesi KIRKLARELİ
ZehraNur Yurtman Çakabey Anadolu Lisesi İZMİR
 SüleymanMert Önaçan Antalya Konyaaltı Bahçeşehir Anadolu lisesi ANTALYA
 Defne Alacakaptan VKV Koç Özel Lisesi İSTANBUL
 Cem Bakkaloğlu TED Zonguldak Koleji ZONGULDAK
İlknur Usta Kırklareli Anadolu İmam Hatip Lisesi KIRKLARELİ
Rana Büyükteke Fethiye Belediyesi Fen Lisesi  MUĞLA
Kağan Yükseler Fethiye Belediyesi Fen Lisesi  MUĞLA
 Doğaç Yeşilyurt Fethiye Belediyesi Fen Lisesi  MUĞLA
YaşarSarp Önder Fethiye Belediyesi Fen Lisesi  MUĞLA
İdil Kolukısa Özel Arı Anadolu Lisesi ANKARA
İpek Kolukısa Özel Arı Anadolu Lisesi ANKARA
ZeynepEce Arslan Nesibe Aydın Okulları ANKARA
Kerem Aksel MEV Koleji Fen Lisesi ANKARA
Sena Özkan TED Koleji ANTALYA
Perihan Karakan Öğretmen GAZİANTEP
Oğuz Tekin Evrensel Fen Lisesi ANKARA
MehmetEfe Özmenci kartal Anadolu Lisesi İSTANBUL
Mertcan Salih Ankara Atatürk Anadolu Lisesi ANKARA
Göksu Vural Silifke Anadolu Lisesi MERSİN
Yiğit Katı Silifke Final Temel Lisesi MERSİN
Ekin Bakar KARTAL ANADOLU LİSESİ
Gülsevim Sevim Kartal Burak Bora Anadolu Lisesi İSTANBUL
AhmetEren Tekbaş VKV Koç Özel Lisesi İSTANBUL
YarenZeynep Aktaş Özel Bilfen Fen Lisesi İSTANBUL
GülbeyazBetül Ersoy Özel Bilfen Fen Lisesi İSTANBUL
 Petek Karvan Avrupa Sınav Koleji İSTANBUL
ZeynepNisa Hatipoğlu Erkut Soyak Anadolu Lisesi İSTANBUL
Doğa Uyan İzmir Amerikan Lisesi İZMİR
 AyselEcehan Erbaş Gaziantep Boyut Temel Lisesi GAZİANTEP
 Beyzaİrem Atabey Türk Eğitim Vakfı İnanç Türkeş Özel Lisesi GEBZE KOCAELİ
 MerveYaren Yumutgan Türk Eğitim Vakfı İnanç Türkeş Özel Lisesi GEBZE KOCAELİ
 İrem Çelimli Özel Çakabey Koleji İZMİR
 Okan Doğan Konyaaltı Bahçeşehir Fen ve Teknolaji Lisesi  ANTALYA
Burak Bayındır Malatya TED Koleji MALATYA
CemDeniz Laçin Malatya TED Koleji MALATYA
CemBarış Maral Malatya TED Koleji MALATYA
KemalSarper Şahin Malatya TED Koleji MALATYA
Kutay Erdil Malatya TED Koleji MALATYA
AysimaÇağla Özerbaş Ümitköy Anadolu Lisesi ANKARA
Ayşegül Dağhan Özel Çakabey Okulları İZMİR
 İRİS Öntürk TED RÖNESANS KOLEJİ İSTANBUL
İBRAHİM Seratlı TED RONESANS KOLEJİ İSTANBUL
Sabri Kesim Bilfen Çayyolu Fen Lisesi ANKARA
Can Şaşmaz ÖZEL FETHİYE HATEM ANADOLU LİSESİ MUĞLA
Afra Sayar Burdur Ercan Akın Fen Lisesi BURDUR
Çağla Demiral Bilfen Çayyolu Fen Lisesi ANKARA
Kipetaİrem Ergen Bilfen Çayyolu Fen Lisesi ANKARA
Zehra Varol Bilfen Çayyolu Fen Lisesi ANKARA
Bayzanur Şanlı ANKARA
Canberk Kuru Gazi Anadolu Lisesi ANKARA
Damla Dilber TRABZON
 AYŞEİREM OBALI Bilfen Çayyolu Fen Lisesi ANKARA
Eylül Aktaş Bilfen Çayyolu Fen Lisesi ANKARA
İremSıla Ay Bozyazı Çok Programlı Anadolu Lisesi MERSİN
 Aylin Aydın Üsküdar Bilfen Fen Lisesi İSTANBUL
Ceren Kayalar Üsküdar Bilfen Fen Lisesi İSTANBUL
BoranCan Katı Göksu Anadolu Lisesi MERSİN
Dilan Güler Bilfen Çayyolu Fen Lisesi ANKARA
ŞevvalNur Artantaş Özel Kariyer Koleji ANKARA
EgeCan Meriç MEV Koleji Fen Lisesi İZMİR
Ayça Çakmakoğlu MEV Koleji Fen Lisesi İZMİR
ELİF ÖZTÜRK Güzelbahce 60. yıl Anadolu Lisesi İZMİR
Ece DEMİRER Özel Çakabey Anadolu Lisesi İZMİR
 Tuna Argun İstinye Anadolu Lisesi İSTANBUL
DenizBaşar Bilgen Ted Malatya Koleji Anadolu Lisesi MALATYA
 Sarya Karaca İntegral Koleji Anadolu Lisesi MALATYA
Emirhan Alkaya Bilfen Çayyolu Fen Lisesi ANKARA
 Serpil MAYTİ Fen ve Sosyal Bilgiler Programı Uygulayan Anadolu İmam Hatip Lisesi KIRKLARELİ
Yaren Yerlikaya Bilfen Çayyolu Fen Lisesi ANKARA
Burak Bakır Ted Malatya Koleji Anadolu Lisesi MALATYA
Barış BAKIRCI Ted Malatya Koleji Anadolu Lisesi MALATYA
MahmutCan LAÇİN Ted Malatya Koleji Anadolu Lisesi MALATYA
Onur KARINCAOĞLU Ted Malatya Koleji Anadolu Lisesi MALATYA
AnılAsım BİLEN Ted Malatya Koleji Anadolu Lisesi MALATYA
Gencay TOPAL Ted Malatya Koleji Anadolu Lisesi MALATYA
Batuhan COŞKUN Ted Malatya Koleji Anadolu Lisesi MALATYA
Burak ÖZCAN Ted Malatya Koleji Anadolu Lisesi MALATYA
Ayliz KUTLUBAY Ted Malatya Koleji Anadolu Lisesi MALATYA
Ecem ERBAŞ Ted Malatya Koleji Anadolu Lisesi MALATYA
UfukKerem Koçak Şehit İbrahim Armut Fen Lisesi Anamur MERSİN
Berkay Aslan Bilfen Çayyolu Fen Lisesi ANKARA
HasanYağız Ekinci Şanlıurfa Fen Lisesi ŞANLIURFA
Polat Yenigün Ted Malatya Koleji Anadolu Lisesi MALATYA
Mitat Kandemir ANTALYA
Kağan Akar ANTALYA
Bora  Alim Fethiye Belediyesi Fen Lisesi Muğla
Deniz Gülal Soma Fen Lisesi Manisa
Okyanus Lağarlı Çakabey Okulları İzmir
Bengisu Akbulut Balıkesir Fen Lisesi Balıkesir
Berkay Aslan Bilfen Fen Lisesi Ankara
Beyza Erkan Fethiye Belediye Fen Lisesi Muğla
Seha Eylül Karaman Gazi Anadolu Lisesi Anakra
Deniz Gökpınar Çakabey Okulları İzmir
Sabri Kesim Bilfen Fen Lisesi Ankara
Ezgi Yetkiner Bilfen Fen Lisesi İstanbul
Bora  Berk Çakabey Okulları İzmir
Alperen Balcı Şehit İbrahim Armut Fen Lisesi Mersin
Sena Gülsün Kocaeli Fen Lisesi Kocaeli
Özgür Özerdem Prof. Dr. İlhan Kılıçözlü Fen Lisesi Kırşehir
Özge Ölçüçüer İstek Kaşgarlı Mahmut Fen Lisesi İstanbul
Zehra Varol Bilfen Fen Lisesi Ankara
Ezgi Akdağ İstek Kaşgarlı Mahmut Fen Lisesi İstanbul
Hatice Kübra Tokgöz Karaman Özel Başarı Fen Lisesi Karaman
Teoman Bircan Zonguldak Fen Lisesi  Zonguldak
Dinçer Başgül Ercan Akın Fen Lisesi Burdur
Yiğit Arslan  Zonguldak Fen Lisesi  Zonguldak
Raife Fulya  Eryılmaz Necmi Asfuroğlu Anadolu Lisesi Hatay
Atakan Keser Zonguldak Fen Lisesi Zonguldak
Beril Özulu Seviye Batıkent Koleji Ankara
Eylül Su  Erengül Nesibe Aydın Eğitim Kurumları Ankara
Melisa Öner TED Ankara Koleji Ankara
Merve Karagöz Malatya Final Kolleji Malatya
Gülce Kayışoğlu Özel Ordu Atlaş Fen Lisesi Ordu
Ata İpek Şişli Uğur Lisesi İstanbul
İdil Altınok Çankaya Anadolu Lisesi Ankara
Enis Eren Erdağı Özel Açı Orta Okulu İstanbul
Utku Helvacıoğlu Fethiye Belediye Fen Lisesi Muğla
Sena Ezgi Yılmaz İzmir Fen lisesi İzmir
 Egemen Çetkin Fethiye Ömer Özyer Anadolu Lisesi Muğla
Karya İpek Körükcü Ankara Atatürk Anadolu Lisesi Ankara
Yiğit Efe Kocaman Malatya Fen Lisesi Malatya
Sena Dirik Özel Çakabey Lisesi İzmir
Asmin  Yağmur Fethi Gemuhoğlu Fen Lisesi Malatya
İrem Çelimli Özel Çakabey Anadolu Lisesi İzmir
Ezgi Aslan Fethi Gemuhoğlu Fen Lisesi Malatya
Ela Aslan Fethi Gemuhoğlu Fen Lisesi Malatya
Deniz Başar Bilgen Ted Malatya Koleji Anadolu Lisesi Malatya
Aylin Arpacı Fethi Gemuhoğlu Fen Lisesi Malatya
İrem Sıla AY Bozyazı Çok Programlı Anadolu Lisesi Mersin
Alper Büyükuysal Özel Çakabey Anadolu Lisesi İzmir
Bengü Koç Özel Çakabey Anadolu Lisesi İzmir
Kaya Bora Ertan Özel Çakabey Anadolu Lisesi İzmir
Sıdal Kutlu Fethi Gemuhoğlu Fen Lisesi Malatya
Halil İbrahim Umut Çolak Özel Çakabey Anadolu Lisesi İzmir
Pelin Kale Çevre koleji  İstanbul
Peren Kale Çevre koleji  İstanbul
Başak Akkurt Özel Çakabey Anadolu Lisesi İzmir
Bora Gürses Kocaeli Fen Lisesi Kocaeli
Alp Kutlu Kocaeli Fen Lisesi Kocaeli
Öykü Özyurt Özel Çakabey Anadolu Lisesi İzmir
Sümer Ege Ural Ömer Özyer Anadolu Lisesi Fethiye Muğla
Ege  Dündar Ömer Özyer Anadolu Lisesi Fethiye Muğla
Begüm Çiçekdağ Bilfen Ortaokulu Ankara
Ece Demirer Özel Çakabey Anadolu Lisesi İzmir
Hande Özgün Fethiye Belediyesi Fen Lisesi Muğla
İsmet Eren Sarı Kırşehir Profesör Doktor İlhan Kılıçözlü Fen Lisesi Kırşehir
Eylül Sağlam Kırşehir Profesör Doktor İlhan Kılıçözlü Fen Lisesi Kırşehir
Doğukan Özbayrak Mehmet Emin Resulzade Anadolu Lisesi
Berkay Doğa Sabancı Yaşar Acar Fen Lisesi
Ekin Vardar Özel Ege Lisesi İzmir
Duru Bayram Fethiye Belediye Fen Lisesi
 N. Zeynep Uçar Mustafa Çizmecioğlu Anadolu Lisesi Bolu
Ekin Su Harımcı  Fethiye Belediye Fen Lisesi
İrem Çinar Tekirdağ Doğa Anadolu Lisesi
Mehmet Ozan  Ediz Çanakkale Fen Lisesi Çanakkale
Cansu Taş Çanakkale Fen Lisesi Çanakkale
Gökçen Aydın Çanakkale Fen Lisesi Çanakkale
Kardelen  Batbay Ercan Akın Fen Lisesi Burdur
Ulaş Çönkeroğlu Eğur Okulları Fen Lisesi Antalya
Ahmet Furkan  Taze Özel İsmet Karaokur Simya Koleji Kahramanmaraş
Bahar Avşar Malatya Final Koleji Malatya
Yael Sadioğlu Koç Lisesi İstanbul
Eda Polat Anamur Fen Lisesi Mersin
Elif Akkaya TED isparta Koleji İsparta
Sude Balkan İzmir Özel Türk Koleji İzmir
Arda Üze Gaziantep
Cem Onur  Doğan Ankara
Afra  Sayar Ercan Akın Fen Lisesi Burdur
Sude Nil Varlı Özel Çakabey Anadolu Lisesi İzmir
Hasbi Bilgay Aslan Bilfen Ortaokulu Ankara
Canberk Kuru Gazi Anadolu Lisesi Ankara
Buse Kayar Ayrancı Aysel Yücetürk Anadolu Lisesi Anakra
Tuğçe Kılıç Ayrancı Aysel Yücetürk Anadolu Lisesi
Sual Kocabıyıkoğlu Muğla 75. Yıl Fen Lisesi
Aydil Keçeci Ercan Akın Fen Lisesi Burdur
Dengiz Koray Şahintürk Nuh Mehmet Baldöktü Anadolu Lisesi Kayseri
Ayça Kozak Şehit İbrahim Armut Fen Lisesi Mersin
Selin Tunç TED Koleji Malatya
Melek Özge Günay Ramazan Yaman Fen Lisesi Lüleburgaz Kırklareli
Gül Nihan Şenol Koç Lisesi İstanbul
Burcu  Demiroğlu Gazi Anadolu Lisesi Anakra
Yağmur Kahveci Koç Lisesi İstanbul
Gül İlke Doğan Anakra Fen Lisesi Ankara
Batu Baysan Antalya
Pelin Kolsuz TEVİTÖL Gebze Kocaeli
Bora Can Deniz Şehit İbrahim Armut Fen Lisesi Mersin
Bora İnceöz Anakra Atatürk Anadolu Lisesi Ankara
Papatya Yaren Bekar Mektebim Koleji Ankara
Eylül Çağla Ersin Mektebim Koleji İncek Kampüsü Ankara
Kerem Giray Özcan Mektebim Koleji İncek Kampüsü Ankara
Ege Can Meriç Gazi Anadolu Lisesi Ankara
İdil Sevimli Gazi Anadolu Lisesi Ankara
Mertcan Salih Ankara Atatürk Lisesi Ankara
Ceren Kapucu Jale Tezer Temel Lisesi Ankara
Doğa Uzunismail Jale Tezer Temel Lisesi Ankara
Bahar Eylem Kargın Jale Tezer Temel Lisesi Ankara
Çağla Çınar Jale Tezer Temel Lisesi Ankara
Bedriye Dila  Askaroğlu Antalya Hüseyin özbuğday anadolu Lisesi Hatay
Yaren  Aktaş İstanbul
Betül Ersoy Özel Bilfen Fen Lisesi İstanbul
Gülsevim Sevim Kartal Burak Bora Anadolu Lisesi İstanbul
Sıla Karataş Bolu izzet Baysal Anadolu Lisesi Bolu
Anıl Turan Yüksel İlhan Alanyalı Fen Lisesi İstanbul
Eray Gül Tuzla Doğa Anadolu Lisesi İstanbul
Belgin Cengiz Atatürk Anadolu Lisesi Ankara
Bayzanur Şanlı Erdem Bayazıt Anadolu Lisesi Gölbaşı/Ankara
Ece Öner Sivas Fen Lisesi Sivas
Bilge Birsen  Ökten Sivas Fen Lisesi Sivas
Gülşen Ertürk Gazi Anadolu Ankara
Merve Su Polat Gazi Anadolu Ankara
Ufuk Kerem Koçak Şehit İbrahim Armut Fen Lisesi Anamur Mersin
Merve Ceren Durak Bursa Özlüce Anadolu Lisesi Bursa
Oğuz Tekin Evrensel Fen Lisesi Ankara
Kübra Sarp Özel Terakki Lisesi İstanbul
Utku Zeki Ortal TEVİTÖL Gebze Kocaeli
 Atilla Kaan Erişir VKV Koç Özel Lisesi İstanbul
Bedriye Dila  Aşkaroğlu Hüseyin Özbuğday Anadolu Lisesi Antakya
Aksu Nartur Fethiye Özel Hatem Lisesi Muğla
Elif Dikmen Ömer Özyer Anadolu Lisesi Muğla
Birsen Beril Bildirici Fethiye Belediye Fen Lisesi Muğla
Ahmet Ali Kestepli Ömer Özyer Anadolu Lisesi Muğla
 Yücehan Karalar Ömer Özyer Anadolu Lisesi Muğla
Ceylin  Özkaya Ömer Özyer Anadolu Lisesi Muğla
Begüm Beğtorun Fethiye Anadolu Lisesi Muğla
Defne Sallı Çakabey Anadolu Lisesi İzmir
Sena Özkan TED Antalya Koleji Antalya
Hakan Okşaş Fethiye Anadolu Lisesi Muğla
Ece Kalaycı Ankara Sinav Koleji Ankara
Oğuz Tekin Evrensel Fen Lisesi Ankara
Merve Ceren Durak Bursa Özlüce Anadolu Lisesi Bursa
Selin Yabanoğlu Kahramanmarak TOBB Fen Lisesi Kahramanmaraş
Arda Can Akyüz Özel Türk Fen Lisesi İzmir
Berkay Öktem Çanakkale Doğa Koleji Çanakkale
Aysima Çağla Özerbaş Ümitköy Anadolu Lisesi Ankara
Bengisu Sıla Özerbaş Mehmet Emin Resulzade Anadolu Lisesi Ankara
M. Kaan Önal Beştepe okuları
Anıl Asım Bilen  TED Antalya Koleji
Can  Şaşmaz Fethiye Özel Hatem Lisesi Muğla
Ayça Kozak Şehit İbrahim Armut Fen Lisesi Mersin
Bartu Ortal Şişli Terakki İstanbul
Yusuf Türköz Ankara
Hasbi Bilgay Aslan Bilfen Ortaokulu Ankara
Kuzey Su Keser Birikim Hayat Koleji Fen Lisesi İstanbul
Berkay Aslan Bilfen Fen Lisesi Anakra
Yağmur Kahveci Koç Lisesi İstanbul
Yaşar Sarp Önder Fethiye Belediye Fen Lisesi Fethiye Muğla
Kazım Baran Yılmaz 75. Yıl Anadolo Lisesi Ankara
Nur Dilara Kılıç Eskişehir Fatih Fen Lisesi Eskişehir
 Cem Berk Çakır  Bahçeşehir Koleji İstanbul
Gencay Topal TED Malatya Koleji Malatya
Ece Öner Sivas Fen Lisesi Sivas
Bilge Birsen  Ökten Sivas Fen Lisesi Sivas
Feyza Nur  Çapan Birecik Türkan Halit Aykılıç Fen Lisesi Şanlıurfa
Mehmet Ozan  Ediz Çanakkale Fen Lisesi Çanakkale
Yalın  Diribaş Haydarpaşa Anadolu Lisesi istanbul 
Buse  Öztürk Bil Fen Çayyolu Fen Lisesi Ankara
Berkay Aslan Bil Fen Çayyolu Fen Lisesi Ankara
Ufuk Kerem Koçak Şehit İbrahim Armut Fen Lisesi Anamur Mersin
Okyanus Lağarlı Çakabey Anadolu Lisesi İzmir
Belgin Cengiz Atatürk Anadolu Lisesi Ankara
Elif Hatıpoğlu Dolapoğlu Anadolu Lisesi Konya
Nimet Ayça Çakmakoğlu Mev koleji Güzelbahçe İzmir
Ege Can Meriç Mev koleji Güzelbahçe İzmir
Bora İnceöz Atatürk Anadolu Lisesi Ankara
Yağmur Akkuş Uğur Anadolı Lisesi Ankara
Anıl Asım Bilen TED Malatya Koleji Malatya
Onur Karıncaoğlu TED Malatya Koleji Malatya
Ecem Saylam Uğur Okulları Ankara Yaşamkent Kampüsü Ankara
Mertcan Salih Atatürk Anadolu Lisesi Ankara
Mert Yıldırım Ankara
Zeynep Sude Baş Tekirdağ Cerkezköy Anadolu Lisesi
Mustafa Oğuz Altaç İstek Vakfı Kaşgarlı Mahmut Fen Lisesi
Kerem Giray Özcan Ankara Gazi Anadolu Lisesi
Merve Karagöz Malatya Final Kolleji
Berkay Argini Bilfen İstanbul
Kağan  Uçak Bursa Anadolu Lisesi
Dengiz Koray Şahintürk Nuh Mehmet Baldöktü Anadolu Lisesi
Hasbi Bilgay Aslan Bil Fen Çayyolu 
Aydil Keçeci Burdur/Merkez Ercan Akın Fen Lisesi
Zehra Senem  Yıldırım Fethi Gemuhluoğlu Fen Lisesi Malatya 
Gönül Eylül Aktaş Bil Fen Çayyolu Fen Lisesi Ankara
Helin Çelik İstek Bilge Kağan Fen Lisesi İstanbul
Diyar  Ürümci  İstek Kaşgarlı Mahmut Fen Lisesi İstanbul
Bora Can Deniz Şehit İbrahim Armut Fen Lisesi Anamur Mersin
Gül İlke Doğan Ankara Fen Lisesi Ankara
Tuğçe Kılıç Burdur Ercan Akın Fen Lisesi Burdur
Afra  Sayar Burdur Ercan Akın Fen Lisesi Burdur
Bengisu Akbulut Balıkesir Açı fen Lisesi Balıkesir
Yağmur Kahveci VKV KOÇ ÖZEL LİSESİ İstanbul
Gül Nihan Şenol VKV KOÇ ÖZEL LİSESİ İstanbul
Berna Çetin Anamur Şehit İbrahim Armut Fen Lisesi Mersin
Elif Öykü Koyun Malatya Fethi Gemuhluoğlu Fen Lisesi Malatya
 Ayça Kozak Anamur Anadolu Lisesi Mersin
Gülsu Hande Çetintürk Muğla 75.Yıl Fen Lisesi Muğla
Cem Deniz  Laçin TED Malatya Koleji Malatya
Defne  Tekbaş TED Malatya Koleji Malatya
Burak  Bayındır TED Malatya Koleji Malatya
Esranur Sığırcı TED Malatya Koleji Malatya
Ecehan  Ceylan TED Malatya Koleji Malatya
Ece  Balanlı TED Malatya Koleji Malatya
Oğuzhan Karapekmez Doğa Koleji Malatya 
Gülce Başar Doğa Koleji Malatya
Ceren Nur Cansel Doğa Koleji Malatya
Melis Sude Altun Doğa Koleji Malatya
Menşure Dilhan Töre Sivas Fen Lisesi Sivas
Nazife Nehir Akkın Aydın Fen Lisesi Sivas
Nehir Zeynep İşgör Mektebim koleji silivri İstanbul
Ezgi Yetkiner Bil Fen İstanbul
Canberk Kuru Gazi Anadolu Lisesi Ankara
Gamze Kınalı Mektebim koleji silivri İstanbul
Seha Eylül Kahraman Ankara Gazi Anadolu Lisesi Ankara
Yusuf Türköz Ankara 
Zeynep İdil  Sevimli Ankara Gazi Anadolu Lisesi Ankara
Dinçer Başgül Burdur Ercan Akın Fen Lisesi Burdur
Zehra Varol Bilfen Çayyolu Fen Lisesi Ankara
Zeynep Pınar Eraslan Özel Bilfen Çayyolu Fen Lisesi Ankara
Gülşen  Ertürk Ankara Gazi Anadolu Lisesi Ankara 
Sevgi Uğural İstek Özel Bilge Kağan Fen Lisesi istanbul 
Ayliz  Kutlubay TED Malatya Koleji Malatya
Ecem  Erbaş TED Malatya Koleji Malatya
Simay  Oğuzkurt TED Malatya Koleji Malatya
Gencay  Topal TED Malatya Koleji Malatya
Öykü Selin  Toprak TED Malatya Koleji Malatya
Begüm  Yılmaz TED Malatya Koleji Malatya
Selin  Tunç TED Malatya Koleji Malatya
Eylül  Pekince TED Malatya Koleji Malatya
Elif Ezgi  Tuncal TED Malatya Koleji Malatya
Yiğit  Yıldırımoğlu TED Malatya Koleji Malatya
Teoman Bircan TED Zonguldak Koleji Zonguldak
Yaren Zeynep Aktaş Özel Bilfen Fen Lisesi İstanbul
Gülbeyaz Betül  Ersoy Özel Bilfen Fen Lisesi İstanbul
Zeynep Ayaydın İzmir Çakabey Anadolu Lisesi İzmir
Çağla  Demiral Bil Fen Çayyolu Fen Lisesi Ankara
Zeynep Ayaydın İzmir Çakabey Anadolu Lisesi
Tuba  Su Bakır Nesibe Aydın Anadolu Lisesi
Sevgi Uğural İstek Özel Bilge Kağan Fen Lisesi istanbul 
Melek Özge Günay Ramazan Yaman Fen Lisesi Lülebürgaz Kirklareli
İrem   Bulut MEV Koleji İzmir
Fatma İrem Tınazlı Turgutlu Halil Kale Fen Lisesi Manısa
Elif İdil Ayata 75. Yı Anadolu Lisesi Anakar
Pelin Kolsuz Saint-Joseph Fransız Lisesi, İzmir
Selin Kolsuz TEVİTÖL ( Türk Eğitim Vakfı İnanç Türkeş Özel Lisesi) Kocaeli
Merve Yaren Yumutgan TEVİTÖL ( Türk Eğitim Vakfı İnanç Türkeş Özel Lisesi) Kocaeli
Yasin  Aydın  Yeşilköy Anadolu Lisesi İstanbul
Ömer Zorlubilek Özel Tan Anadolu Lisesi Ankara
Kayra  Karabıyık Özel Tan Anadolu Lisesi Ankara
Yasemin Zorlubilek Özel Tan Anadolu Lisesi Ankara
Zehra  Varol Bilfen Çayyolu Fen Lisesi Ankara
Burcu Demiroğlu Ankara Gazi Anadolu Lisesi Ankara
Zeynep İdil  Sevimli Ankara Gazi Anadolu Lisesi Ankara
Seha Eylül Karaman Ankara Gazi Anadolu Lisesi Ankara
Arhan Özkardeş İzmir Çakabey Ortaokulu İzmir
Dinçer Başgül Burdur Ercan Akın Fen Lisesi Burdur
Didem  TİKİT Ankara Fen Lisesi Anakra
Alp Fidan Bilfen Çayyolu Fen Lisesi Ankara
İlker  Uluseri  İzmir Çakabey Ortaokulu İzmir
Çiğdem Akış 75. Yıl fen lisesi Muğla Muğla
Volkan Yıldırım İzmir Çakabey Ortaokulu İzmir
Gül Melisa  Ata Muğla 75.Yıl Fen Lisesi Muğla
Sude Nil Varlı İzmir Çakabey Ortaokulu İzmir
Zeynep Pınar Eraslan Özel Bilfen Çayyolu Fen Lisesi Ankara
Ecem Erbaş TED Malatya Koleji Malatya
Ayliz Kutlubay TED Malatya Koleji Malatya
 Simay Oğuzkurt TED Malatya Koleji Malatya
Ayca Doğan Adana Piri Reis Anadolu Lisesi Adana
Beyza Erkan Muğla Fethiye Belediye Fen Lisesi Muğla
Melis Yalçın TEVİTÖL( Türk Eğitim Vakfı İnanç Türkeş Özel Lisesi) Kocaeli
Beril  Ay TEVİTÖL( Türk Eğitim Vakfı İnanç Türkeş Özel Lisesi) Kocaeli
Cankut Edalı TED Antalya Koleji Antalya
Asrın  Doğruöz Özel Bilfen Çayyolu Fen Lisesi Ankara
Buse  Kayar Aysel Yücetürk Anadolu Lisesi Ankara
Zeynep Sude Baş Süleyman Demirel Fen Lisesi Edirne
Yaren Zeynep Aktaş İstanbul
Gülbeyaz Betül  Ersoy Özel Bilfen Fen Lisesi İstanbul
İrem Nimet Aypak Hüseyin Girenes Fen Lisesi Alanya
Mert Ataol Viran Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi İzmir
Şelale Selen Altın Köyceğiz Fen Lisesi Muğla
 Elvira Dönmez Gazi İOO/Şehzadeler    Manisa 
Teoman  Bircan TED Zonguldak Koleji Zonguldak
Türkün Talu  İldiz Üsküdar Çağrıbey Anadolu Lisesi İstanbul
Öykü  Bayram Cihat Kora Anadolu Lisesi İzmir
Vedat Gider Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi İzmir
Yıldırım Adalıoğlu Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi İzmir
Yusuf Türköz Beytepe ortaokulu Ankara
Asrın Demirkıran Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi İzmir
Sual Kocabıyıkoğlu 75. Yıl fen lisesi Muğla Muğla
Elif Berfin  Sezik Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi İzmir
 Alp Kaymakçıoğlu Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi İzmir
Görkem Hamacıoğlu Eyüp Aygar Fen Lisesi Mersin
Duru  Akar Şeker Ortaokulu Burdur
Sıla Özinan  Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi İzmir
Berk Nail  Aydın Cihat Kora Anadolu Lisesi İzmir
Onur Alp Aydın  Bilfen Çayyolu Fen Lisesi Ankara
İhsan Alp Uzay Kayseri Fen Lisesi Kayseri
Deren Esencan Adana Gündoğdu  Anadolu Lisesi Adana
Emirhan  Alkaya Bilfen Çayyolu Fen Lisesi Ankara
Kipeta İrem  Ergen Bilfen Çayyolu Fen Lisesi Ankara
Sabrı  Kesim Bilfen Çayyolu Fen Lisesi Ankara
Çağla Demiral Bilfen Çayyolu Fen Lisesi Ankara
Ekinsu  Gürsöz Beyoğlu Anadolu Lisesi
Buse Öztürk Bilfen Çayyolu Fen Lisesi Ankara
Mehmet Korhan  Bora Bilfen Çayyolu Fen Lisesi Ankara
Doğu  Metin  Cihat Kora Anadolu Lisesi İzmir
Deniz Kutluk ÖZEL ÖZALP FEN LİSESİ
Ege Kardeş Bilfen Çayyolu Fen Lisesi Ankara
Çağnur  Sağlam İstek Vakfı Okulları Antalya
Okyanus Logarlı Çakabey Okulları İzmir
Begüm Yağmur Yeşil Bilfen Çayyolu Fen Lisesi Ankara
Tarık Artun  Tokoğlu Bilfen Çayyolu Fen Lisesi Ankara
Elif Polat İstek vakfı Okulları İstanbul
Yusuf Emre Durmuş Tekirdağ
Gülce Kuntay Kadiköy Anadolu Lisesi İstanbul
Berkay  Aslan Bilfen Çayyolu Fen Lisesi Ankara
Turgut Berk Yüksek Sivas Fen Lisesi Sivas
Şevval Dicle  Tüy Atatürk Anadolu Lisesi Ankara
Batuhan  Deneyici Sivas Fen Lisesi Sivas
Berkay  Argini Bilfen Çayyolu Fen Lisesi Ankara
Gökdeniz Çağlayan Sivas Fen Lisesi Sivas
Bora  İnceöz Atatürk Anadolu Lisesi Ankara
Alp Çalı Güdoğdu Fen Lisesi Adana
Onur  Şenkal Adana Fen Lisesi Adana
Aper Süme Özel Zafer Koleji Fen Lisesi Ankara
Arda Hacifevzioğlu Çayyolu Bilfen Fen Lisesi Ankara
Ceyda Eroğlu Prof.Dr.Fuat Sezgin Fen Lisesi İstanbul
Ata Seren Antalya Ted Koleji Antalya
Zehra Nur  Günindi Cihat Kora Anadolu Lisesi İzmir
Bora Serkan Yetkin Süleyman Demirel Anadolu Lisesi Ankara
Arya Gürses Özel Tan  Anadolu Lisesi Bursa
Çağnur Sağlam İstek Yeditepe Anodolu Lisesi Antalya S
Deniz Kutluk Özel özalp Fen Lisesi Muğla 
Didehan Ak İzmir Fen Lisesi İzmir
Elif Polat Florya istek özel Bilge kağan fen Lisesi İstanbul
İhsan Alp Uzay Kayseri Fen Lisesi Kayseri
Kaan  Akar Sinav Koleji  Antalya
Mehmet Buğra Demir Bulancak Fen Lisesi Ordu
Okyanus Lağarlı Çakabey Koleji İzmir
Gökdeniz  Çağlayan Sivas Fen Lisesi Sivas
Çağla Demiral Çayyolu Bilfen Fen Lisesi Ankara
Kipeta İrem Ergen Çayyolu Bilfen Fen Lisesi Ankara
Emre Çırak Malatya
Emirhan Alkaya Çayyolu Bilfen Fen Lisesi Ankara
Melisa Su Esat H.M.M.Bileydi Anadolu Lisesi Antalya
Buse Öztürk Çayyolu Bilfen Fen Lisesi Ankara
Arda Hacifevzioğlu Çayyolu Bilfen Fen Lisesi Ankara
Ege Kardeş Çayyolu Bilfen Fen Lisesi Ankara
Mirişah Yanmaz Kdz ereğli ted koleji Zonguldak
Sabrı Kesim Çayyolu Bilfen Fen Lisesi Ankara
Berkay Aslan Çayyolu Bilfen Fen Lisesi Ankara
Onur Alp Aydın Çayyolu Bilfen Fen Lisesi Ankara
Tuna Yaşaroğlu TED Malatya Koleji Malatya
Yiğit Yıldırımoğlu TED Malatya Koleji Malatya
Arda Özdoğan TED Malatya Koleji Malatya
Bengisu  Karlıdağ TED Malatya Koleji Malatya
Elif Ezgi Tuncal TED Malatya Koleji Malatya
Eylül Pekince TED Malatya Koleji Malatya
Gencay Topal TED Malatya Koleji Malatya
Öykü Selin Toprak TED Malatya Koleji Malatya
Selin Tunç TED Malatya Koleji Malatya
Gülşen Ertürk Gazi Anadolu Lisesi Ankara
Sena Ezgi Önür TED Malatya Koleji Malatya
Batuhan Deneyici Sivas Fen Lisesi Sivas
Begüm Yağmur Yeşil Kayseri Fen Lisesi Kayseri
Yiğit Gençbay Çayyolu Bilfen Fen Lisesi Ankara
Deren Esencan Adana Gündoğdu Fen Lisesi Adana
Dorukhan Öztürk Çayyolu Bilfen Fen Lisesi Ankara
Gökdeniz  Karslı Rahime batu Fen Lisesi  Malatya
Yunus Emre Durmuş Edirne bahçeşehir Koleji Edirne
Enes Ekiz Karaman  İrfan Ataseven Anadolu Lisesi
Betül Ünlü Çayyolu Bilfen Fen Lisesi Ankara
Sena  Mert Çayyolu Bilfen Fen Lisesi Ankara
Berfin Bahar Şener Gazi Anadolu Lisesi Ankara
Bora İnceöz Atatürk Atattürk Anadolu Lisesi Ankara
Su  Oral Özel Ankara Zafer Fen Lisesi Ankara
Cem  Yılmaz Malatya Fen Lisesi Malatya
Efe Mert Yüksel TED Malatya Koleji Malatya
Şevval  Yapıcı Çanakkale Fen Lisesi Çanakkale
Berkay  Karaca Çanakkale Fen Lisesi Çanakkale
Ekinsu Gürsöz Beyoğlu Anadolu Lisesi İstanbul
Cem  Apaydın Özel Bilfen Çayyolu Fen Lisesi Ankara
Alper Süme Özel Zafer Fen Lisesi Ankara
İrem  Demirkıran Sakarya Cevat Ayhan Fen Lisesi Sakarya
Edanur Yılmaz Cihat Kora Anadolu Lisesi İzmir
İlkim Çökük Cihat Kora Anadolu Lisesi İzmir
Damla Dilber Trabzon
Berk Nail Aydın Cihat Kora Anadolu Lisesi İzmir
Doğu Metin Cihat Kora Anadolu Lisesi İzmir
Simge Nur Polat Manisa Gediz Anadolu Lisesi Manisa
Doğa  Öztabak Cihat Kora Anadolu Lisesi İzmir
Ata  Seren Ted Antalya Koleji Antalya
Gülce Kuntay Kadiköy Anadolu Lisesi İstanbul
Rukiye  Kaçar Ayrancı Aysel Yücetürk Anadolu Lisesi Ankara
senem ışık TEV İnanç Türkeş Özel Lisesi Gebze Kocaeli
Hasan Yağız Ekinci Şanlıurfa Saraç İlgi Okulları Şanlıurfa
Onur Şenkal Adana Fen Lisesi Adana
Belgin  Cengiz Ankara Atatürk Anadolu Lisesi Ankara
İbrahim Atakan Avcı Adem Tolunay Anadolu Lisesi Antalya
Selin Avcı Adem Tolunay Anadolu Lisesi Antalya
Nazlı Deniz Baştımar Ankara Bilfen Ortaokulu Ankara
Mehmet Emre Ateş  Turgutlu Halil Kale Fen Lisesi Manisa
Evrim Türkü Metin Özel Zafer Fen Lisesi Ankara
Zeynep Ceylin  Ertaş Dolapoğlu Anadolu Lisesi Konya
Berkay Argini Özel Bilfen Çayyolu Fen Lisesi Ankara
Tuğba Kır Çorum A.İ.H.L Çorun
Burak Arat Yenidoğan Fatih Orta Okulu İstanbul
Turgut Berk Yüksek Sivas Fen Lisesi Sivas
Ayçe İdil Aytekin Özel Bilfen Çayyolu Fen Lisesi Ankara
tarık Artun Tokoğlu Özel Bilfen Çayyolu Fen Lisesi Ankara
Alp Çalı Gündoğdu Fen Lisesi Adana
İlayda Dalkıran Özel Bilfen Çayyolu Fen Lisesi Ankara
gülsüm ece Meraki Özel Bilfen Çayyolu Fen Lisesi Ankara
Melek Saka Özel Bilfen Çayyolu Fen Lisesi Ankara
Yaren Tektaş Özel Bilfen Çayyolu Fen Lisesi Ankara
Elif Karaoğlu Özel Çakabey Okulları İzmir
Zeynep Karaoğlu Özel Çakabey Okulları İzmir
Zeynep Özbiltekin Özel Çakabey Okulları İzmir
Berke Kahraman Özel Çakabey Okulları İzmir
Hüseyin Onur Onma Özel Çakabey Okulları İzmir
 Elifnaz Şimşek Diyarbakır Doğa Koleji Diyarbakır
Dilbura Yiğit Nilüfer İMKB Fen Lisesi Bursa
Onur Şenkal Adana Fen Lisesi Adana
Tunaberk Almancı Adana Fen Lisesi Adana
 Alçin Naz Koyuncu Nilüfer İMKB Fen Lisesi Bursa
Belgin  Cengiz Ankara Atatürk Anadolu Lisesi Ankara
Burak Arat Yenidoğan Fatih Orta Okulu İstanbul
Turgut Berk Yüksek Sivas Fen Lisesi Sivas
Alp Çalı Gündoğdu Fen Lisesi Adana
Berke Yıldız Selçuk Anadolu Lisesi Sivas
Ayşenur Akın Nilüfer İMKB Fen Lisesi Bursa
Berkay Argini Özel Bilfen Çayyolu Fen Lisesi Ankara
Gülçe Özkayahan İzmir Atatürk Lisesi İzmir
Ayçe İdil Aytekin Özel Bilfen Çayyolu Fen Lisesi Ankara
Eylül Turan Özel Bilfen Çayyolu Fen Lisesi Ankara
Gülsüm Ece Meraki Özel Bilfen Çayyolu Fen Lisesi Ankara
İlayda Dalkıran Özel Bilfen Çayyolu Fen Lisesi Ankara
Melek Saka Özel Bilfen Çayyolu Fen Lisesi Ankara
Yaren Tektaş Özel Bilfen Çayyolu Fen Lisesi Ankara
Melike Karacabay Bahcesehir Bilfen Anadolu Lisesi İstanbul
Atakan Berk Özel Çakabey Okulları İzmir
Ayşegül  Ünlüer Özel Arı Anadolu Lisesi Ankara
Bora Serkan Yetkin Süleyman Demirel Anadolu Lisesi Ankara
Gözde Öztürk Bahçeşehir Bilfen Anadolu Lisesi İstanbul
Ecem  Akçura Bahçeşehir Bilfen Anadolu Lisesi İstanbul
Helin Akyazılı Ankara Atatürk Anadolu Lisesi Ankara
Ekim Erkök Ankara Gazi Anadolu Lisesi Ankara
Devrim Dalyan Ankara Atatürk Anadolu Lisesi Ankara
Tarık artun Tokoğlu Özel Bilfen Çayyolu Fen Lisesi Ankara
Zeynep Sevgili Özel Çakabey Okulları İzmir
İrem Çevik Sivas Bahçeşehir Koleji Sivas
Zeynep Ceylin  Ertaş Dolapoğlu Anadolu Lisesi Konya
Kubilay Aytek TED Ankara Koleji Özel Lisesi Ankara
Emie Alp Ayar Gazi Anadolu Lisesi Ankara
Doruk  Ayaz Gazi Anadolu Lisesi Ankara
Şevval Dicle Tüy Ankara Atatürk Anadolu Lisesi ankara
Ceyla Yıldırımlar Bilfen Özel Üsküdar Fen Lisesi İstanbul
Selin Çoşkun Özel Çakabey Okulları İzmir
Mete Kara Ercan Akın Fen Lisesi Burdur
Pınar Konuk Ercan Akın Fen Lisesi Burdur
Göksu Tartar Bilfen Özel Üsküdar Fen Lisesi İstanbul
Sevinç Yağmur Bekler Bilfen Özel Üsküdar Fen Lisesi İstanbul
Dilan Karaçam Bilfen Özel Üsküdar Fen Lisesi İstanbul
Gülce Gündüz Bilfen Özel Üsküdar Fen Lisesi İstanbul
Demet Eda Akar Bilfen Özel Üsküdar Fen Lisesi İstanbul
Tan  Öztürk Bilfen Özel Üsküdar Fen Lisesi İstanbul
İnci Yusufoğlu Ankara Sinav Koleji Ankara
Uğur Deniz Kutluk İzmir Ekin Koleji İzmir
Evrim Türkü Metin Özel Zafer Fen Lisesi Ankara
Ömer Faruk  Davran  Denizli Final Okulları Denizli
Tuna Şentuna Özel Final Okulları Denizli
Ege Durak Cihat Kora Anadolu Lisesi İzmir
Kutay Mertkan Güçlü Cihat Kora Anadolu Lisesi İzmir
Mehmet Can Nohutçu Cihat Kora Anadolu Lisesi İzmir
Zehra Nur  Günindi Cihat Kora Anadolu Lisesi İzmir
Ömer Emanet Özel Üsküdar Fen Lisesi İstanbul
Eylül Ceren Koçak  Turgutlu Halil Kale Fen Lisesi Manisa
Umut Doğa Işık ODTÜ GVO Ankar Lisesi Ankara
Ceydanur Eroğlu Prof.Dr.Fuat Sezgin Fen Lisesi İstanbul
Özge Urfan Turgutlu Halil Kale Fen Lisesi Manisa
Mehmet Emre Ateş  Turgutlu Halil Kale Fen Lisesi Manisa
Mehmet Koray Yetkin Özel Bilfen Çayyolu Fen Lisesi Ankara
Ece Nur Ateş  Turgutlu Halil Kale Fen Lisesi Manisa
Nazlı Deniz Baştımar Bil Fen Orta Okulu Ankara
Ece Nur Aydın Hasan Sabriye Gümüş Anadolu Lisesi İstanbul
İbrahim Atakan Avcı Adem Tolunay Anadolu Lisesi Antalya
Selin Avcı Adem Tolunay Anadolu Lisesi Antalya
Rana Çokkeser Vehbi Dinçerler Fen Lisesi İskenderun
Atahan Akar Antalya Bilfen Koleji Antalya
Filiz Cihan Prof. Dr. İlhan Kılıçözlü Fen Lisesi Kırşehir
Aycan Altınel Necmi Asfuroğlu  Anadolu Lisesi Hatay
Gizem Sevinç Özel Türk Koleji Fen Lisesi İzmir
İrem Yağmur Gebedek Hüseyin Girenes Fen Lisesi Alanya
Çağrı  Biçer İzmir Çakabey Koleji İzmir
Sonat Erol Özel Bilfem Üsküdar Fen Lisesi İstanbul
Ezgi Ekin Altınel Necmi Asfuroğlu  Anadolu Lisesi
İbrahim Serhat Karakuş Eyüp Aygar Fen Lisesi Mersin
Görkem Hamamcıoğlu Eyüp Aygar Fen Lisesi Mersin
Burak Doğaner Eyüp Aygar Fen Lisesi Mersin
Sena Karaömeroğlu Sivas Fen Lisesi Sivas
Havva Büşra  Güney Anakra Atatürk Anadolu Lisesi Ankara
İlke Şahin Ankara
Ahmet Serhan  Tunalı Sivas Fen Lisesi Sivas
Görkem Özden Bingöl Erzincan Milliyet Anadolu Öğretmen Lisesi Erzincan
Nilsu Şimşek Diyarbakır Ortadoğu Koleji Diyarbakır
Tuana Nehir  Şen Özel Güzelbahçe Oğuzhan Özkaya Lisesi İzmir
Alperen Özergin Atatürk Lisesi Ankara 
İbrahim  Kahya Şanlıurfa Fen Lisesi Şanlıurfa
Hasan  Yağız Ekinci Şanlıurfa Fen Lisesi Şanlıurfa
Saadet Simay Şener Necmi Asfuroğlu  Anadolu Lisesi Hatay
Ayşe Doğa  Tezel Bilfen Kayseri Fen Lisesi Kayseri
Leyla Aksoy Yalova Fen Lisesi Yalova
Barış Eser Necmi Asfuroğlu  Anadolu Lisesi Hatay
 Berat Akif Kaya Sivas Fen Lisesi Sivas
Burak Doğaner Eyüp Aygar Fen Lisesi Mersin
Celal Anıl Uğurlu Sivas Fen Lisesi Sivas
Doğa Altınok Dolapoğlu Anadolu Lisesi
Elkin Gizem  Sevinç Özel Türk Koleji Fen Lisesi İzmir
Ezgi Ekin Altınel Necmi Asfuroğlu  Anadolu Lisesi Hatay
Görkem Özden  Bingöl Erzincan Milliyet Anadolu Öğretmen Lisesi Erzincan 
Görkem Hamamcıoğlu Eyüp Aygar Fen Lisesi Mersin
Hasan Yağız Ekinci Şanlıurfa Fen Lisesi Şanlıurfa
Hasan Can Sevindir Özel Üsküdar Fen Lisesi İstanbul
İbrahim Kahya Şanlıurfa Fen Lisesi Şanlıurfa
İbrahim  Sağ Necmi Asfuroğlu  Anadolu Lisesi Hatay
İbrahim Serhat Karakuş Eyüp Aygar Fen Lisesi Mersin
İpek Bodur Özel Üsküdar Fen Lisesi İstanbul
İrem Yağmur Gebedek Hüseyin Girenes Fen Lisesi Alanya
Menekşe İris Canbaz Üsküdar Fen Lisesi İstanbul
Mehmet Doruk Dalan Şanlıurfa Fen Lisesi Şanlıurfa
Melisa  Oğul  Eyüp Aygar Fen Lisesi Mersin
Sezin Şahin Hüseyin Girenes Fen Lisesi Alanya
Sonat Erol Özel Bilfem Üsküdar Fen Lisesi İstanbul
İlayda Ekin Güler Ayrancı Anadolu Lisesi Ankara
Simge Gizem Coban Sivas Fen Lisesi Sivas
Tuğba Kır Çorum Anadolu İmam Hatip Çorum
 Sena Karaömeroğlu Sivas Fen Lisesi Sivas
Pelin Pınarbaşlı Ercan Akın Fen Lisesi Burdur
Mustafa Küçük İzmir Çakabey Anadolu lisesi İzmir
Tuana Nehir Şen Özel Güzelbahçe Oğuzhan Özkaya Lisesi
Ahmet Serhan Tunalı Sivas Fen Lisesi Sivas
Pelin Barlas Ümitköy Anadolu Lisesi Ankara
Ezgi Çaycı İzmir Özel Türk Koleji İzmir
Aybüke  Çalık Ankara Fen Lisesi Ankara
Ata Alpay Canbaz Ankara Fen Lisesi Ankara
Nihan  Tüten Ankara Fen Lisesi Ankara
Alperen Özergin Anakra Atatürk Anadolu Lisesi Ankara
Havva Büşra Güney Anakra Atatürk Anadolu Lisesi Ankara
Göktüğ Mert Çiftci Ankara Fen Lisesi Ankara
Nilsu Şimşek Diyarbakır Ortadoğu Koleji Diyarbakır
Zeynep Sena Pirim Salihli
Mehmet Emin  Pazar Salihli
Naile Şimal Erçin Salihli
Belgin Cengiz Ankara Atatürk Anadolu Lisesi Ankara
Nebi Furkan Şahin Bursa
Ömer Delikanlı Bursa
Leyla Aksoy Gemlik Celal Bayar Anadolu Lisesi Bursa
Elif   Hatipoğlu Dolapoğlu Anadolu Lisesi Konya
Aslıhan Çoban Dolapoğlu Anadolu Lisesi Konya
Zeynep Beyza Deveci Dolapoğlu Anadolu Lisesi Konya
Mustafa Karataş 75. yıl Fen Lisesi Muğla
Sahra Başyazgan Tekirdağ Anadolu Lisesi Tekirdağ
Saadet Simay Şener N. Turgut Anlar A. Öğrt. Lis. Hatay
Necatı Berk Koç TED Kayseri Koleji Kayseri
Almira Gündüz Halil Kalefen Lisesi Manisa
 Hasan Berk Gönülalan Sivas Fen Lisesi Sivas
Çağrı Biçer İzmir Çakabey Koleji İzmir
Gencay Arat Doğa koleji Çekmeköy İstanbul
Kaan  Acar Doğa Koleji Bostancı İstanbul
Nazir Eren Akbaş Doğa Koleji Yakacık İstanbul
Ezgi  Köse İzmir Çakabey Koleji İzmir
Ayşe Doğa  Tezel  Kayseri ODTÜ Koleji Kayseri
Hatice Bilge Demir Ankara Atatürk Lisesi Ankara
Yusuf Tuğrul Kocaman Erkan Akın Fen Lisesi Burdur
Özlem  Ürküt Erkan Akın Fen Lisesi Burdur
Andaç  Akbulat Selcük Anadolu Lisesi Sivas
Hande Nur Ağan Samsun Fen Lisesi Samsun
Beyza İrem  Atabey Türk Eğitim Vakfı İnanç Türkeş Özel Lisesi Gebze
Ayşenur  Çakır 75. yıl Fen Lisesi Muğla
Halime Şule Göçer 75. yıl Fen Lisesi Muğla
Beste Altınok 75. yıl Fen Lisesi Muğla
Birsu Gül Acekse Adnan Özçelik Anadolu Lisesi Mersin
Elif   Hatipoğlu Dolapoğlu Anadolu Lisesi Konya
Bengisu Aydın Dolapoğlu Anadolu Lisesi Konya
Aslıhan Çoban Dolapoğlu Anadolu Lisesi Konya
Zeynep Beyza Deveci Dolapoğlu Anadolu Lisesi Konya
Nurhayat Sonsuz Dolapoğlu Anadolu Lisesi Konya
Birsen Karabağ Edremit Abidin Pakmaya A. L. Balıkesir
Mustafa Karataş 75. yıl Fen Lisesi Muğla
Yeliz  Tekeli 75. yıl Fen Lisesi Muğla
sahra Başyazgan Tekirdağ Anadolu Lisesi Tekirdağ
Beyza  Karadeniz Nilüfer İMKB Fen Lisesi Bursa
hayrunisa Ulu Lüleburgaz Anadolu Lisesi Kırklareli
Saadet Simay Şener N. Turgut Anlar A. Öğrt. Lis. Hatay
Nilay  Ünal Özel Rota Fen Lisesi İzmir
Rana Genevlioğlu Özel Rota Fen Lisesi İzmir
Gökçenur Gürdal Özel Rota Fen Lisesi İzmir
Sude  Acı Özel Rota Fen Lisesi İzmir
Gökçe  Önder Özel Rota Fen Lisesi İzmir
Dicle Ağış Özel Arı Fen Lisesi Ankara
Güneş Büyükgönenç Ataşehir Doğa Koleji istanbul
Necatı Berk Koç TED Kayseri Koleji Kayseri
 Beyza İrem Atabey Özel Tekden Koleji Ortaokulu Kayseri
Almira Gündüz Halil Kalefen Lisesi Manisa
Batuhan Özçömlekci Burdur Ercan Akın Fen Lisesi Burdur
 Tuna Gürelik Sivas Fen Lisesi Sivas
 Hasan Berk Gönülalan Sivas Fen Lisesi Sivas
Çağrı Biçer İzmir Çakabey Koleji İzmir
Atam Noyan Erçetin Doğa Koleji Kurtköy İstanbul
Gencay Arat Doğa koleji Çekmeköy  İstanbul
Kaan  Acar Doğa Koleji Bostancı İstanbul
Nazir Eren Akbaş Doğa Koleji Yakacık İstanbul
Alperen Aslan Atatürk Anadolu Lisesi Ankara
Ezgi  Köse İzmir Çakabey Koleji İzmir
Ayşe Doğa  Tezel  Kayseri ODTÜ Koleji Kayseri
Hande Nur Ağan Bafra Delta Otaokulu Bafra Samsun
Hatice Bilge Demir Ankara Atatürk Lisesi Ankara
Yusuf Tuğrul Kocaman Erkan Akın Fen Lisesi Burdur
İlayda Balcı Erkan Akın Fen Lisesi Burdur
Nihansu Çatak Erkan Akın Fen Lisesi Burdur
Özlem  Ürküt Erkan Akın Fen Lisesi Burdur
Heves Yaren  Karakaş Lüleburgaz Anadolu Lisesi Kırklareli
Orkun Aşçı Afyonkarahisar Milli Piyango Anadolu Lisesi 
Toprak Mustafa  Öztürk Anadolu Öğretmen Lisesi Ordu
Mutlu  Gülcü Amasya 12 Haziran Anadolu Lisesi Amasya
Eda Nur Tezgel Ordu Fen Lisesi Ordu
Tuğçe  Tunç Atatürk Lisesi Ankara
Onur  Baran Yusuf Kalkavan Anadolu Lisesi Mersin
Selman  Çomak Ümraniye Anadolu Lisesi İstanbul
İnci  Aksoylu İzmir Karşıyaka Cihat Kora Anadolu Lisesi İzmir
Ezgi  Çelik TED Ankara Koleji Vakfı Özel Lisesi Ankara
Hilal  Akıntürk Şarköy Anadolu Lisesi Tekirdağ
Öykü  Çağlar Balıkesir Fen Lisesi Balıkesir
Bengisu  Tekin Mehmet Cadıl Anadolu Öğretmen Lisesi Bucak Burdur
Duygu Ece  Benek Eskişehir Anadolu Lisesi Eskişehir
İlkin Acar Nevşehir Hüseyin Avni İncekara Fen Nevşehir
Nezahat Kılınç Pirireis Anadolu Lisesi Adana
Bora  Tanyol Yaşar Acar Fen Lisesi İstanbul
Faik  Kara Bahçelievler Anadolu İstanbul
Abdullah  Polat Urfa Fen Lisesi Urfa
Seda Nur  Cihan Prof. Dr. İlhan Kılıçözlü Fen Lisesi Kırşehir
Esin  Eroğlu Balıkesir Sırrı Yırcalı Anadolu Lisesi Balıkesir
Buse  Açıkgöz Gazi Anadolu Ankara
Zekiye  Alpaslan Mersin Toroslar Lisesi Mersin
Selçuk Fikret  Canbaz Tekirdağ Anadolu Lisesi Tekirdağ
Dilan  Atar İzmir Fen Lisesi İzmir
Çağla Nur  Sertkaya Burdur Fen Lisesi Burdur
Ömer  Kılıç Nuh Mehmet Küçükçalık Anadolu Lisesi Kayseri
Doğa Öztürk İzmir Atatürk Lisesi İzmir
M. Server  Oymak Özel Murat Fen Lisesi Şanlıurfa
Şeyda  Eret Bursa Fen Lisesi Bursa
Özgül  Demirel Nuh Mehmet Baldöktü Anadolu Lisesi Kayseri
Ceren  Taşdelen Zonguldak Mehmet Çelikel Anadolu Lisesi Zonguldak
Serra Nur  Çetin Denizli
Merve  Yüksel Dolapoğlu Anadolu Selçuklu Konya
Merve Sabir Dr. İlhami Tankut Anadolu Antalya
Hasan Musab  Gülmez Sivas Fen Lisesi Sivas
Furkan  Büyükgöl Sakarya Cevat Ayhan Fen Lisesi Sakarya
Sarper Ege  Güvenç Kabataş Erkek Lisesi İstanbul
Serap  Yavuz TED Koleji Ankara
Mert  Çıngı Hazim Kulak Anadolu Lisesi Aksaray
EDA  Tamer İzmir Özel Türk Fen Lisesi İzmir
Gamze Gül Giresun Fen Lisesi Giresun
Meltem  Yılmaz Selim Nevzat Şahin Anadolu Lisesi Antakya Hatay
Niyazi  Akkaş Karaman Milli Piyango Fen Lisesi Karaman
Selin  Karaman Bahçelievler Anadolu lisesi Ankara
Zeynel   Ertürk Gaziantep Vehbi Dinçerler Fen Lisesi Gaziantep
Ceylan  Gürcan Konya Selçuklu Dolapoğlu Anadolu Lisesi
Busenur    Sarıduman İskenderun Tosçelik Fen Lisesi İskenderun
Mehmet Fatih  Şahiner Denizli Lütfi Ege Anadolu Öğretmen Lisesi Denizli
Aylin Çetinkaya Bilgi Anadolu Lisesi Çanakkale
Ömer Mert  Özpişkin İstanbul Bahçelievler Anadolu Lisesi İstanbul
Derya  Kalkan Şanlıurfa Fen Lisesi Şanlıurfa
Aldülkadir   Daştan Pursaklar Ayyıldız Anadolu Lisesi Ankara
Burcu Zeynep  Aslan Karlsu anadolu Öğretmen Lisesi Hatay
Mustafa  Süzer Gaziantep Nizip Ticaret Borsası Anadolu Lisesi Gaziantep
Melih Tarık  Özdemir İstanbul
Irmak  Kömbe Silifke Anadolu Lisesi Mersin
Hasbi  Başaran Samsun  Yeşilkent Anadolu Lisesi Samsun
Fatih Emre  Gültekin İstanbul
Ahmet Etkin  Sevim İzmir Fen Lisesi İzmir
Asude  Boysan Nevşehir Anadolu Öğretmen Lisesi Nevşehir
Onat  Yakalı Yusuf Kalkavan AL Hatay
Çekdar  Aras Buca Fen Lisesi İzmir
Burak  Kemik Sakarya Fen Lisesi Sakarya
Duygu  Hamarat İskenderun Demirçelik Anadolu Lisesi İskenderun
Sümeyye  Altuğ Hatay Fen Lisesi Hatay
İpek   Yüksel Bursa Fen Lisesi Bursa
Muhammed Kürşad  Güçlü Kahramanmaraş
Mehtap     Turaç Gaziantep Anadolu Lisesi Gaziantep
Veli  Durmuşcan T.OB.B. Osmaniye Fen Lisesi Osmaniye
Safa Can  Medin Ordu Fen Lisesi Ordu
Elifnaz  Taşkıran Nazilli
Nur Eser                                Gündoğdu İstanbul
Sadık  Evgi Hüseyin Özbuğday AL Hatay
Gülberk  Sarı Kütahya Nafi Güral Fen Lisesi Kütahya
Cemal  Tukik İstanbul
Ahmet Faruk  Temiz Çanakkale Fen Lisesi Çanakkale
Melek  Yağcı Ayhan Sümer Anadolu Lisesi Ankara
Oğulcan  Özcan Çekmeköy Mehmetçik Anadolu Lisesi İstanbul
Sarper Hikmet  Taze Mersin Fen Lisesi Mersin
Niyazi  Akkaş Karaman Milli Piyango Fen Lisesi Karaman
Mevlüt  İKİZ Ankara
Muhammed Ali  Karabulut Ankara
Gündoğdu  Çelikten Malatya Fen Lisesi Malatya
Enes  Özcan Fatih Sultan Anadolu Öğretmen Lisesi Denizli
Dilara  Özyazıcı Ankara
E. Esin  Kamışlı Denizli
Batuhan  Arabacı İstanbul
Ülkü Burçin  Başüzümcü Gaziantep Anadolu Lisesi Gaziantep
Furkan Can  Keskin Ordu Fen Lisesi Ordu 
Ezgi  Maya Gazi Anadolu Lisesi Ankara
Kübra  Ağdeviren Gazi Anadolu Lisesi Ankara
Fikriye  Özkaya Hüseyin Özbuğday Anadolu Lisesi Antakya
Beyza  Sungur Denizli
Özgür  Güneş Ayrancı Anadolu Lisesi Ankara
Ömer Berkay Ertan Gazi Anadolu Lisesi Ankara
 Evren  Dönmez Gazi Anadolu Lisesi Ankara
Elif  Asker Ankara Atatürk Anadolu Lisesi Ankara
Hacer  Çelik Uşak Fen Lisesi Uşak
Derya  Kalkan Ankara
Mehmet Ali  Kahraman Kastamonu Fen Lisesi Kastomonu
Muhammet Enes  Doğan İstanbul
Safiye  Yalçin Biga Anadolu Lisesi Çanakkale
Ahmet Cem  Avcı Özel Ege Lisesi İzmir
Muhammed  Erdoğan Başkent Üniversitesi Özel Adana Başkent Fen Lisesi Ankara
Ebru Erdem  Ankara
Faruk  Şensoy Ulubey Anadolu Lisesi Ordu
Göktürk Kol Ulubey İlköğretim Okulu 
Ertunç  Ünal  ODTÜ Koleji Ankara
Ömer Göktuğ  Yetişkol Ankara
Gülberk  Sarı Kütahya Nafi Güral Fen Lisesi Kütahya
Elif Nur  Taşcı Adana Fen Lisesi Adana
Erkin  Özel Ankara
Çağla  Gürkan Yahya Akel Fen Lisesi Mersin
Elif  Çiğdem Bursa Anadolu Lisesi Bursa
Aylin  Çetinkaya Adıyaman Bilgi Anadolu Lisesi Adiyaman
Çağatay Mert  Aydın Erzurum İ. H. Fen lisesi Erzurum
Taha Furkan  Bayraktar Erzurum Fen Lisesi Erzurum
Sümeyye  Öğretmen İstanbul
Murat  Koç İstanbul
Ali  Çakal TEV Inanç Türkeş Özel Lisesi Gebze Kocaeli
Hüseyin Emre  Dağdeviren Kocaeli Körfez Fen Lisesi Kocaeli
Gökçe  Özcan Ankara 
Lara  Kaplan Denizli
Hilal  Sayma Kütahya Nafi Güral Fen Lisesi Kütahya
Sena  Yunus Necmi Asfuroğlu Anadolu Lisesi Hatay
Emine  Yiten Yahya Akel Fen Lisesi Kahramanmaraş
Berkay  Paker Özel Takev Fen Lisesi İzmir
Beril  Toy İstanbul
Tunahan  Tuna Ordu İ.M.K.B. Anadolu Öğretmen Lisesi
Ayşe Betül  Çetin Ankara
Emine Büşra  Kıtlık İskenderun Tosçelik Fen Lisesi İskenderun
Çağdaş  İrgin Aydın Fen Lisesi Aydın
Mert Koç Gazi Anadolu Lisesi
Kutluhan Yusuf  Küçük Ankara
Pınar  Yalavaç Osmaniye Fen Lisesi 
Merve  Sarıcan Ankara
Can Aslan Mersin Fen Lisesi 
Fatma  Akyol İstanbul
Duran  Kaya İstanbul
Gizem  Cengiz Samsun Fen lisesi
Zeynep  Yıldız Trabzon Yomra Fen Lisesi

Bilim Kamplarımızın Temel Kuralları:

  1. Kamplarımıza katılan Eğitmenler ve Öğrenciler hiçbir siyasi konuşmada yada davranışta bulunamazlar.
  2. Kamplarımız sadece bilimsel temelli konuşma ve tartışmalara açıktır.
  3. Kamplarımıza katılan eğitmenler düzenli bir kıyafetle derslere girmek durumundadır, öğrenciler ise serbest kıyafet kullanabilirler.
  4. Kamplarımıza katılan öğrenciler otel dışına görevli eğitmenler ile çıkabilirler, Görevli eğitmenler olmadan otel dışına çıkmaları yasaktır.
  5. Eğitim döneminde aile bireyleri dışındaki kişilerle öğrencilerin görüşmesi yasaktır.  Aile bireyi dışındaki kişiler ile öğrencilerin görüşmesinde Ailenin yazılı onayı alınır.
  6. Otelde 2 kişilik odalarda konaklama yapılır, öğrencilerin özel isteği olur ise 3. kişi aynı odada kalabilir.
  7. Hiçbir öğrenci kamp sorumlusundan izin almadan başka bir odaya gidemez.
  8. Akşam uyku saati özel bir bildirim olmadığı sürece 24:00, sabah en geç kalma saati ise 08:00 dir. (isteyen daha erken kalkarak, ders çalışabilir, laboratuvarı kullanabilir, havuza girebilir, spor yapabilir)
  9. Hiçbir Öğrenci arkadaşını ve çevreyi rahatsız edici davranışta bulunamaz.
  10. Odada geç saatlere kadar oyun oynama, yüksek sesle müzik dinleme yasaktır.
  11. Bilgisayar oyunlarının kampımıza getirilmesi uygun bulunmaz.
  12. Eğitmenlerimize uyku saati hariç istediğiniz zaman soru sorabilirsiniz.
  13. Kampımıza katılan öğrencilerimizin sigara, yabancı madde, alkol vb. kullanımı yasaktır. Bu tür alışkanlıkları olanların kampımıza başvuru yapmamaları gerekmektedir.
  14. Otelde öğrencilerimizin talepleri göz önünde bulundurularak açık büfe kahvaltı, yemek ve ara öğünler çıkmaktadır. Her öğrenci yiyeceği kadar yemek almalıdır.
  15. Kampımıza başvuru yapıp ücretinin tamamını ödeyenlerin kamp başlamasına 1 ay kalan süreye kadar kampa katılmaktan vaz geçtiğinde kamp ücretinin % 50 si iade edilir. Ücretini yatırıp özel bir mazereti nedeniyle kampa katılamayan öğrencilerimizin bir sonraki kampa yatırmış olduğu ücret geçerli sayılarak daha sonraki kampa katılması sağlanır.

Bilim kamlarımızın temel amaçlarından birisi topluca yaşama alışkanlığı kazandırmaktır.

Topluca yaşam kurallarına uymayan, kampın disiplinini bozan, yukarıca belirtilen kurallara uymayanlar Aileleri ile iletişime geçilerek kampımızdan gönderilirler.

Kamplarımızdan gönderilen öğrenciler için herhangi bir ücret iadesi yapılmaz.

Çakabey eğitim Kurumları Konferans İzmir

Çakabey Eğitim Kurumları Arazi Çalışması  (Bozdağ) İzmir

Çakabey Eğitim Kurumları Doğa kampı ve Eğitimi (Sipil Dağı) İzmir

Bilfen Eğitim Kurumları Öğretmen Semineri İstanbul

Bilfen Eğitim Kurumları Konferans İstanbul

Bilfen Eğitim Kurumları (İstanbul) Arazi Çalışması Bolu Abant

Cihat Kora Anadolu Lisesi Konferans İzmir

Tan Okulları Konferans Bursa

Yenice Anadolu Lisesi Konferans Kastamonu

Yenice Anadolu Lisesi Arazi Çalışması Kastamonu

Çankaya Anadolu Lisesi Konferans Ankara

Çankaya Anadolu Lisesi Arazi Çalışması Ankara

Ankara Atatürk Lisesi Konferans Ankara

Ankara Atatürk Lisesi Arazi Çalışması Ankara

Türk Eğitim Vakfı İnanç Türkeş Özel Lisesi (TEVİTÖL) Konferans  Gebze- Kocaeli

Türk Eğitim Vakfı İnanç Türkeş Özel Lisesi (TEVİTÖL) Arazi Çalışması Gebze- Kocaeli

Başkent Üniversitesi Özel Ayşeabla Okulları Konferans Ankara

Başkent Üniversitesi Özel Ayşeabla Okulları Arazi Çalışması Ankara

Çayyolu Arte Koleji Konferans Ankara

Rota Koleji Bilim Şenlikleri Konferans İzmir

Rota Koleji Arazi Çalışması (Nazar Köy) İzmir

Değirmencik Ortaokulu Konferans Araklı- Trabzon

Değirmencik Ortaokulu Arazi Çalışması Araklı- Trabzon

Burdur Ercan Akın Fen Fen Lisesi Konferans Burdur

Burdur Ercan Akın Fen Fen Lisesi Arazi çalışması Burdur Gölü Çevresi

Mersin Anamur Şehit İbrahim Armut Fen Lisesi Konferans Mersin

Mersin Anamur Şehit İbrahim Armut Fen Lisesi Arazi Çalışması Mersin

Mersin Bozyazı Liseleri Konferans Mersin

Mersin Bozyazı Çok Programlı Anadolu Lisesi Arazi çalışması Mersin

ODTÜ Geliştirme Vakfı Okulları Konferans Arazi Çalışması Ankara

Hacı Ömer Tarman Anadolu Lisesi Konferans Ankara

Konya Selçuklu Fen Lisesi Konferans Konya

Mustafa Kemal Anadolu Lisesi Ankara

Sınav Okulları Konferans Ankara

Sınav Okulları Arazi çalışması Ankara

Alp Oğuz Anadolu Lisesi Konferans Aliağa-İzmir

Milli Eğitim Vakfı Okulları Konferans İzmir

Milli Eğitim Vakfı Okulları Arazi Çalışması İzmir

Mehmet Emin Resulzade Anadolu Lisesi Konferans Ankara

Türk Koleji Konferans İzmir

BİYOLOJİ, FİZİK. KİMYA VE MATEMATİK BİLİM KAMPLARI DUYURUSU

Saygı Değer Öğretmenler, Veliler ve Sevgili Öğrenciler,

2018 yaz tatilinde 15. ve 16. sının yürütücülüğünü gerçekleştirecek olduğum, ülkemizde ilk ve benzer örneği olmayan, öğrencilere yönelik Biyoloji, Fizik, Kimya ve Matematik Bilim kamları duyurusu aşağıdadır.

BİYOLOJİ, FİZİK, KİMYA VE MATEMATİK BİLİM KAMPLARI:

  1. Kamp Antalya Şehir merkezinde bulunan Kamp Antalya şehir merkezinde bulunan 4 yıldızlı Grida City (Sakıp Sabancı Bulvarı No:12 Muratpaşa Antalya) otelde gerçekleştirilecektir.

Uzun yıllardır yaz kamplarımızı aynı otelde yapmaktayız.

Kamp sırasında Otelin büyük bir kısmını kamp grubumuz doldurduğundan dışarıdan müşteri girişi çok azdır.

Kamp otelimizin; geniş bahçesi ve uygulama eğitimleri için uygun salonlarının olması kamp başarımıza önemli katkı sağlamaktadır.

Boş zamanlarımız için otelimizde; Olimpik yüzme havuzu, geniş dinlenme ve spor alanları bulunmaktadır.

  1. Kampımıza 7-8-9-10-11 ve 12 sınıflarda okuyan hedefi olan öğrenciler kabul edilecektir. Öğrencilerin seçiminde kampımızın hedefine ve amacına uygun olan öğrencilere öncelik tanınacaktır.
  2. Biyoloji Fizik Kimya ve Matematik kamp süreleri 10’ar gün olup; iki farklı seçenekli tarihte yapılacaktır.
  3. Kamp 19-29 Haziran 2018
  4. Kamp; 02-12 Temmuz 2018

Katılmak isteyenler her iki gruba farklı derslerden katılabilirler.

  1. Yukarıda tarihleri belirtilen her iki kampımıza da katılmak isteyenler için; iki kamp arasında bulunan 3 gece 2 gün herhangi bir ücret edemeden bizlerle beraber otelde konaklayacaklardır. Aradaki günler için spor aktiviteleri, dinlenme ve gezi programı yapılacaktır.
  2. Kampımızda Biyoloji, Fizik, Kimya ve Matematik bilim kampları ayrı ayrı salonlarda yapılacağından; başvuru yapmak isteyenler Biyoloji, Fizik, Kimya, Matematik olarak herhangi birini seçeceklerdir. Kampa katılan her öğrenci hangi daldan katılırsa katılsın, kampımız bir bütün olduğundan her dört daldaki eğitmenlerimize istediği soruyu sorup bilgi alabilecekledir.

 

  1. 11 ve 12. Sınıflar için; Biyoloji, Fizik, Kimya ve Matematik derslerini kapsayan özel program uygulanacaktır. (Sadece 19-29 Haziran 2018 arasında Kontenjan 15 Kişi)
  2. Biyoloji, Fizik, Kimya ve Matematik kamplarımızda; Ülkemizin değişik Üniversitelerinde ve okullarında görevli, konusunda deneyimli, 6 Prof. Dr., 2 Doç. Dr., 5 Yrd. Doç. Dr., 1 Dr., 1 Akademik Uzman, 3 Arş. Gör., ve Olimpiyat Eğitimlerini tamamlamış, bu eğitimlerde görev almış, başarılı 8 tane Öğretmen olmak üzere toplam 26 kişilik eğitim kadromuz görev yapacaktır.
  3. Bilim kamplarımıza ayrıca ülkemizde konusunda deneyimli ve gençlerin ufkunu açacağını düşündüğümüz bilim insanları davet edip konferanslar verilecek, söyleşiler yapılacaktır.
  4. Kampımızın kazanımlarını pekiştirmek, başarıyı artırmak için, yayınlanmamış çok sayıda sorudan oluşan ileri düzeyde sınavlar uygulanacak, açık uçlu sorular sorulacaktır.
  5. Kamp süresince her akşam günün değerlendirilmesi çalışmaları yapılacaktır.
  6. Kamp süresince akşamları konu tekrarı ve soru çözümleri gerçekleştirilecektir.
  7. Kamplarımızın 5. Günü doğanın dilini anlama ve gezi yapılacaktır.

Düden şelalesi gezilecek, Ulupınar, Kemer bölgesinde arazi çalışması gerçekleştirilecektir.

  1. Günde 10 saat ders yapılacak olup; toplamda kamp süresince en az 90 saat ders yapılacaktır.
  2. Biyoloji kampımızda; Biyoloji temel alanının önemli alt dallarına ait dersler ve uygulamaları anlatılacaktır.
  3. Fizik Kimya ve Matematik kampımızda Fizik, Kimya ve Matematik temel alanının önemli alt dallarına ait dersler anlatılacaktır.
  4. Kampımızda yeteri kadar ışık ve stereoskop mikroskop bulundurulacak, inceleme ve araştırma  Laboratuvarı oluşturulacaktır. Oluşturulacak laboratuvarda uzman akademisyenler eşliğinde isteyen istediği kadar çalışma yapabilecektir.
  5. Biyoloji kampımızda araziden toplanan ve eğitmenlerin getirdiği örnekler; Stereo ve Işık mikroskopları ile incelenecektir.

Bu incelemelerden; kampa hangi dalda katılırsa katılsın tüm öğrenciler yararlanacaktır.

  1. Her gün en az 4-5 saat, yüzme, spor, dinlenme ve sosyal aktivite zamanı ayrılacaktır.
  2. Akşamları birlikte belgesel izleme ve belgesel yorumlama saatimiz olacaktır.
  3. Bazı akşamlar otelde birlikte sosyal aktiviteler gerçekleştirilecektir.
  4. Kamp masrafları kampa katılacak öğrencilerin velileri tarafından karşılanacak olup kamp için tam pansiyon her şey dahil ödenecek ücret:
  5. Kamp 19-29 Haziran 2018 için: 2.200,00 (İkibin İkiyüz) TL
  6. Kamp; 02-12 Temmuz 2018: 2.200,00 (İkibin İkiyüz) TL

(Ödemeler bir peşin ve iki taksitte yapılacaktır.)

  1. 10 günlük kamp için ödenecek ücrete; tam pansiyon alkolsüz her şey dahil (Eğitim, Konaklama, Ara Öğünler, Kahvaltı, Öğlen ve Akşam açık büfe yemekler, Alkolsüz içecekler) Arazi çalışmaları için kiralanacak otobüs giderleri, laboratuvar ve ekipman giderleri, eğitim ekipmanları, gezilecek yerlerin giriş ücretleri, ören yeri giriş ücretleri, dahil olup; kampa katılan öğrencinin ayrıca herhangi bir harcama yapması söz konusu olmayacaktır.
  2. Antalya’da; Otel ile Havalimanı yada otel ile Otobüs terminali arasındaki transferler ücretsiz tarafımızdan yapılacaktır.
  3. Bilim kampımıza katılmak isteyenler başvuru formunu biyolojiolimpiyatları.com ve dogaokulu.net web sayfamızdan doldurarak Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. ya da Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine göndermeleri yeterli olacaktır.

Başvuru yapanlara detaylı program ve ödemelerle ilgili bilgilendirme yapılacaktır.

  1. Kamp kontenjanlarımız her bir grup için 75 katılımcı Biyoloji, 25 Matematik, 25 Fizik, 25 Kimya olmak üzere toplam 150 kişi ile sınırlıdır. 

Başvuru önceliğine göre kabul gerçekleşecek olup; kontenjanlar dolduğunda yeni grup açılmayacaktır.

Hedefimiz: 

Konusunda deneyimli akademisyenler ve ülkemizin seçkin Öğretmenleri ile geleceğin bilim insanlarını buluşturmak, Birlikte kamp yapmalarını, ayni ortamı paylaşmalarını sağlamak, gelecekteki hedeflerine emin adımlarla ilerlemelerine destek olmak, çocuklarımızın ufkunu açmak, sorgulayan araştıran nesiller yetiştirmektir. Gençlerimize bilimsel bakış açısı kazandırarak, geleceğin Bilim insanlarını yetiştirmektir.

 

Kampımıza katılan öğrencilerin belli başlı kazanımları ve katılımcı öğrencilerimizin önemli başarıları:

  1. Bilindiği gibi Üniversite giriş sınavlarında tercih edilen bir bölüme girebilmek için; Biyoloji Fizik, Kimya ve Matematik sorularını yapmak büyük avantaj sağlamaktadır. Biyoloji sorularının yoruma dayalı oluşu nedeni ile öğrencilerimiz büyük zorluklar yaşamaktadır. Katılımcılara bilginin yanı sıra, yorum yapabilme kabiliyeti kazandırılması Üniversite giriş sınavlarında avantaj sağlayacaktır.
  2. Biyolojiyi, Fizik, Kimya ve Matematiği alt bilim dalları bazında konusunda deneyimli akademisyenlerden ve Öğretmenlerden öğrenme.
  3. İlgili bilim dalları alt dallara ayrılarak anlatılacak, uygulamalar yapılacak, yaparak yaşayarak öğrenme gerçekleşeceği için, kampımıza katılan öğrenciler üzerinde çok olumlu etki yapacak ve konuları kolay öğrenmeleri sağlanacaktır.
  4. Gelecekte seçeceği Tıp Fakültesi, Diş Hekimliği Fakültesi, Eczacılık Fakültesi, Moleküler Biyoloji, Biyoloji, Çevre Mühendisliği, Beslenme ve Diyetetik, Fizik Tedavi gibi bölümleri okurken ileri düzeyde Biyoloji öğrenmesi Üniversite eğitiminde önemli katkı sağlayacaktır.
  5. Son yıllardaki Fizik sorularının Üniversite giriş sınavında yapılabilme oranında büyük bir düşüş vardır. Kampımızda bu sorunu gidermek, sorgulayarak iki olay arasında bağlantı kurabilme alışkanlığı kazandırılarak sorunun çözümüne katkı sağlanacaktır.
  6. Matematik Üniversite sınavlarında en çok soru çıkan dal olması nedeniyle önemlidir. Üniversitedeki akademisyenler ve öğretmenler ile gençleri buluşturup, Matematik sorununu çözmek hedeflenmiştir.
  7. Kimya kampımızda Akademisyen ve başarılı öğretmenler ile öğrencileri buluşturmak hedeflenmiş olup; Bilim dalları arasında var olan bağları kuvvetlendirmek hedeflenmiştir. Son yıllarda özellikle Kimya alanında çok önemli gelişmeler, buluşlar gerçekleşmekte olup, bu gelişmeler konusunda öğrencilerimizi bilgilendirmek ve akademisyenlerle buluşturmak hedeflerimiz arasındadır. Ayrıca mevcut Lise müfredat programı da kamp süresinde tamamlanacaktır.
  8. Daha önceki yıllarda proje Yürütücülüğünü yaptığım Biyoloji Bilim kamplarına katılan gençler, Hem ulusal hem de uluslararası Biyoloji olimpiyatlarında büyük başarı göstermiş, madalyalar almışlardır. Kamplarımıza katılan çok sayıda gencimiz TÜBİTAK’ın yaptığı 2016 Biyoloji olimpiyatları sınavını kazanarak, 2. Aşama kampına davet edilmiştir. İkinci aşama sınavına giren 1 öğrencimiz gümüş 2 öğrencimiz ise bronz madalya kazanmıştır.
  9. 2017 Uluslararası Biyoloji olimpiyatları sınavında 1 Öğrencimiz Gümüş bir öğrencimiz ise bronz madalya kazanmıştır.
  10. Kampımıza katılan öğrencilerimizden 2 tanesi Biyoloji olimpiyatlarında 2012-2013-2014, 2015, yıllarında Türkiye birincilikleri elde ederek altın madalya kazanmışlardır. Çok sayıda öğrencimiz ulusal olimpiyat sınavlarında madalyalar kazanmıştır.
  11. Kamplarımıza katılan öğrencilerimiz 2012-2013-2014,2015, 2017 Dünya olimpiyatlarında 2 gümüş 4 bronz madalya kazanmıştır.
  12. Kampımıza katılan bir öğrencimiz 2015 yılında ABD de burs kazanarak Biyoloji ağırlıklı Lise ve devamında da Tıp Fakültesi okumak üzere ABD de bulunmaktadır.
  13. Kampımıza katılan bir öğrencimiz 2015 yılında Kanada’da burs kazanarak eğitim için Kanada’ya gitmiştir.
  14. Kampımıza katılan iki öğrencimiz 2016 yılında Kanada ve ABD de eğitim bursu kazanarak ilgili ülkelere gitmişlerdir.
  15. Çok sayıda gencimiz Koç, Cerrahpaşa ve Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakülteleri başta olmak üzere  ülkemizin saygın Üniversitelerinin bölümlerinin kazanmalarında kamplarımız önemli rol üstlenmiştir.
  16. Kampımıza katılan öğrencilerimizden 2015 Üniversite sınavlarında Türkiye 2. si ve Türkiye 9. su çıkmıştır.
  17. Kampımıza katılan bir öğrencimiz 2016 Üniversite sınavlarında Türkiye 2. si olmuştur.

18.Kampımıza katılan öğrencilerimizden 2017 Üniversite sınavlarında ilk 100 de çok sayıda öğrencimiz bulunmaktadır.

2013, 2014, 2015, 2016 ve 2017 yılında Üniversite sınavlarında ilk 100, 200, 1000 ve 5000 de çok sayıda öğrencimiz bulunmaktadır.

  1. Gerek Ülkemizde gerekse Yurt dışındaki saygın Üniversitelerde eğitim gören, Üniversiteyi bitirip akademik çalışmalar yapan çok sayıda öğrencimiz bulunmaktadır.

(Detaylı bilgi için sayfamızdaki gurur tablomuzu inceleyebilirsiniz)

 

Selam Sevgi ve Saygılarımla...

Proje Yürütücüsü

Uzman Yusuf Durmuş

Hacettepe Üniversitesi

Fen Fakültesi Biyoloji Bölümü

Beytepe - Ankara

0532 511 25 02




GURUR KAYNAĞIM SEVGİLİ GENÇLER


BİLİME VE GENÇLİĞE YAPILAN YATIRIM UZUN ZAMAN ALIR ANCAK EN KARLI EN MÜKEMMEL YATIRIMDIR.


Proje Yürütücülüğünü yaptığım Bilim Kamplarına katılan aşağıda isimleri verilen gençlerimiz Üniversiteli olmaya devam ediyor.


Proje Yürütücülüğünü yaptığım, Eğitimlerde görev alan değişik Üniversitelerden çok sayıda Akademisyen ve Öğretmen arkadaşlarıma teşekkür ederim.


Bilim kamplarımızın bazılarını geçmiş yıllarda destekleyen TÜBİTAK BİDEB kurumuna teşekkür ederim.


Bu başarıda; ailelerin, öğretmenlerin, kamp hocalarımızın emeği büyüktür.
Kamplarımıza katılıp çok büyük bir başarı gösteren bu gençlerimiz bizlerin gurur kaynağıdır.


Gençlerimize her zaman destek olmaya devam edeceğimizi belirtmek isterim.


En güzel yatırımın bilime ve gençlere olduğunun güzel bir örneği görülmektedir.
Tüm öğrencilerimize öğrenim hayatı boyunca başarılar diliyorum.


Güzel ülkemin aydınlık yüzleri yolunuz açık olsun.


Ülkemiz ve bizler sizlerden çok şey bekliyoruz.

 

AYRINTILI GRUR TABLOSU AŞAGIDA SUNULAN LİSTEDE BULUNMAKTADIR.

Liste özeti: 


Ulusal ve Uluslararası Olimpiyatlarda toplam 18 Madalya


Üniversite Sınavlarında Kazandıkları Fakülteler.


Tıp Fakültesi: 108 Kişi
Diş Hekimliği Fakültesi: 9 Kişi
Eczacılık Fakültesi: 4 Kişi
Veterinerlik Fakültesi: 1 Kişi
Hemşirelik: 4 Kişi
Moleküler Biyoloji ve Genetik: 11 Kişi
Fizyoterapi ve Rehabilitasyon: 3 Kişi
Odyoloji: 1 Kişi
Biyoloji: 5 Kişi
Kimya Mühendisliği: 7 Kişi
Biyomedikal Mühendisliği: 1 Kişi
Metalürji ve Malzeme Mühendisliği: 1 Kişi
Şehir Bölge Planlama:1 Kişi
Çevre Mühendisliği: 1 Kişi
Sosyoloji: 2 Kişi
Psikoloji:2 Kişi
Bilgisayar Mühendisliği: 6 Kişi
Elektrik Elektronik Mühendisliği: 9 Kişi
İnşaat Mühendisliği: 4 Kişi
Mimarlık fakültesi: 3 Kişi
Makine Mühendisliği: 6 Kişi
Endüstri Mühendisliği: 3 Kişi
Siyaset Bilimi: 1 Kişi
İşletme: 3 Kişi
İktisat: 3 Kişi
Hukuk Fakültesi: 7 Kişi
Ekonomi: 6 Kişi
Uluslararası İlişkiler: 1 Kişi

Selam Sevgi ve Saygılarımla

Yusuf Durmuş

Proje Yürütücülüğünü Yapmış Olduğum Bilim Kamplarına Katılan, Yada Danışmanlık Yapıp Destek Olduğum Öğrencilerimin  Ulusal Yada Uluslararası Olimpiyatlardaki Başarıları
       
    OLİMPİYATLAR ULUSLARARASI OLİMPİYATLAR
Adı Soyadı Ulusal Madalya Uluslararası Madalya
Ata Alp Canbaz Ulusal Biyoloji Olimpiyatlarda Gümüş Madalya Dünya Olimpiyatlarında Bronz Madalya
Yusuf Tuğrul Koçman Ulusal Biyoloji Olimpiyatlarda Bronz Madalya  
Can Cenik Ulusal Biyoloji Olimpiyatlarda Altın Madalya Dünya Olimpiyatlarında Gümüş Madalya
Serra  Çetin Ulusal Biyoloji Olimpiyatlarda Gümüş Madalya  
Merve  Kahraman  Ulusal Biyoloji Olimpiyatlarda 1 Gümüş Madalya 1 Altın Madalya  
Kutluhan Yusuf Küçük Ulusal Biyoloji Olimpiyatlarda Bronz Madalya  
Ömer Delikanlı Ulusal Biyoloji Olimpiyatlarda Bronz Madalya  
Turan  Kaya Ulusal Biyoloji Olimpiyatlarda 1 Gümüş Madalya, 1 Altın Madalya Dünya Olimpiyatlarında 2 adet Bronz Madalya
Aygül Durdurur Ulusal Biyoloji Olimpiyatlarda Gümüş Madalya  
Mahmut Esat Yıldız Ulusal Biyoloji Olimpiyatlarda 1 Bronz Madalya, 1 Altın Madalya Dünya Olimpiyatlarında Gümüş Madalya
       
Proje Yürütücülüğünü Yapmış Olduğum Bilim Kamplarına Katılan, Yada Danışmanlık Yapıp Destek Olduğum Öğrencilerimin  Okumakta Olduğu Üniversiteler
       
Adı Soyadı Fakülte - Bölüm Üniversite
       
Can Cenik Harvard Üniversitesi Lisans, Stanford Üniversitesi ABD Doktora Sonrası Çalışma Harvard Üniversitesi ABD ve Stanford Üniversitesi ABD 
İrem  Yücel Moleküler Biyoloji ve Genetik Bilkent Üniversitesi (Almanya da Doktora Çalışması)
Sarper Ege Güvenç Karlsruher Institut Für Technologie (KIT) Almanya Karlsruher Institut Für Technologie (KIT) Almanya
Almira Gündüz Montana State University Genetik ABD Montana State University Genetik ABD
Saadet Simay Şener Tıp Fakültesi Sofya St. Kiliment Ohridski Üniversitesi Bulgaristan
Sena Karaömeroğlu Tıp Fakültesi Kocaeli Üniversitesi
Anıl Uğurlu Tıp Fakültesi Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Buse Açıkgöz Sağlık Bilimleri Fakültesi Odyoloji Hacettepe Üniversitesi
Alp  Canbaz Tıp Fakültesi Koç Üniversitesi 
Onur Şenkal Tıp Fakültesi Ankara Üniversitesi 
Alp  Çalı Tıp Fakültesi Çukurova Üniversitesi 
Deren Esencan Tıp Fakültesi Yeditepe Üniversitesi 
İrem Yağmur Gebelek Tıp Fakültesi Acibadem Üniversitesi 
İrem  Çevik İnşaat Mühendisliği Bahçeşehir Üniversitesi 
Serhat Karakuş Tıp Fakültesi Marmara Üniversitesi 
Yusuf Tuğrul Koçman Tıp Fakültesi Koç Üniversitesi 
İlayda Etkin  Güler Sosyoloji Boğaziçi Üniversitesi
Sonat  Erol Tıp Fakültesi Cerrahpaşa Üniversitesi
Ramazan Alim Filiz Tıp Fakültesi Cerrahpaşa Üniversitesi 
Rukiye  Kaçar Fizzoterapı ve Reabilitasyon Gazi Üniversitesi 
Ezgi Köse Tıp Fakültesi Ege Üniversitesi 
Mustafa Karataş Tıp Fakültesi Ege Üniversitesi 
Bilge Demir Hukuk Fakültesi Selçuk Üniversitesi 
Hasan Berk Gönülalan Tıp Fakültesi Kocaeli Üniversitesi
Gizem Çoban Tıp Fakültesi Ankara Üniversitesi 
Ahmet Serhan Tunalı Tıp Fakültesi Yıldırım Beyazıt Üniversitesi
İbrahim Sağ Tıp Fakültesi İstanbul Aydın Üniversitesi
İlayda  Balcı Eczacılık Fakültesi Hacettepe Üniversitesi
Nebi Furkan Şahın Hukuk Fakültesi İstanbul Üniversitesi
Çağrı Biçer Tıp Fakültesi Dokuzeylül Üniversitesi
Can Aslan Tıp Fakültesi Hacettepe Üniversitesi
Lara Kaplan Tıp Fakültesi İnönü Üniversitesi
Beril Toy Bilgisayar Mühendisliği Fakültesi Ege Üniversitesi 
Çağla Nur Sertkaya Tıp Fakültesi Acibadem Üniversitesi 
Sümeyye Öğretmen Tıp Fakültesi Gazi Üniversitesi 
Furkan  Bayraktar Hukuk Fakültesi Selçuk Üniversitesi
Aylin Çetinkaya Tıp Fakültesi Dicle Üniversitesi
Erkin Özel Tıp Fakültesi Koç Üniversitesi 
Gülberk Sarı Eczacılık Fakültesi Marmara Üniversitesi 
Ömer Berkay Ertan Tıp Fakültesi Ankara Üniversitesi 
Kübra  Ağdeviren Tıp Fakültesi Uludağ Üniversitesi
Furkan Can Keskin Tıp Fakültesi Ondokuz Mayıs Üniversitesi
Hasbi Başaran Tıp Fakültesi Ondokuz Mayıs Üniversitesi
Ülkü Burçin Başüzümcü Makine Mühendisliği İnönü Üniversitesi
Esin  Kamışlı Tıp Fakültesi İstanbul Üniversitesi
Gündoğdu Çelikten Tıp Fakültesi İnönü Üniversitesi
Oğulcan  Özcan İktisat Fakültesi Marmara Üniversitesi 
Cemal Tukik Fizzoterapı ve Reabilitasyon Dokuzeylül Üniversitesi
Safa Can Medin Elektrik Elektronik Mühendisliği Boğacı Üniversitesi
Mehtap Turaç Kimya Mühendisliği İstanbul Teknik Üniversitesi
İpek Yüksel Tıp Fakültesi Hacettepe Üniversitesi
Sümeyye  Altuğ Tıp Fakültesi Hacettepe Üniversitesi
Esin  Eroğlu Elektrik Elektronik Mühendisliği Koç Üniversitesi 
Asude Boysan Fizzoterapı ve Reabilitasyon Kırıkkale Üniversitesi
Ceren  Taşdelen Sağlık Bilimleri Fakültesi Sakarya Üniversitesi
Burak Kemik Diş Hekimliği Fakültesi Ankara Üniversitesi 
Busenur Sarıduman Tıp Fakültesi Ankara Üniversitesi 
Meltem Yılmaz Diş Hekimliği Fakültesi Ege Üniversitesi 
Mert Koç Elektrik Elektronik Mühendisliği ODTÜ
Hasan Musab Gülmez Tıp Fakültesi Cumhuriyet Üniversitesi
Faik Kara Eczacılık Fakültesi Marmara Üniversitesi 
Bora Tanyol Tıp Fakültesi Trakya Üniversitesi
İlkin Acar Tıp Fakültesi İstanbul Üniversitesi
Hilal  Akıntürk Kimya Mühendisliği Pamukkale Üniversitesi
Toprak Öztürk Tıp Fakültesi Çocaeli Üniversitesi
Özlem Ürküt Endüstri Mühendisliği Koç Üniversitesi 
Alperen Özergin Tıp Fakültesi Ankara Üniversitesi 
Alperen Aslan Bilgisayar Mühendisliği Fakültesi TED Üniversitesi
Göktuğ Mert Çiftçi Tıp Fakültesi Aban İzzet Baysal Üniversitesi
Berat Akif Kaya Tıp Fakültesi Acibadem Üniversitesi 
Göksu Tartar Moleküler Biyoloji ve Genetik İTÜ
Doruk Ayaz Metalürji ve Malzeme Mühendisliği ODTÜ
Emir Alp  Ayar Elektrik Elektronik Mühendisliği ODTÜ
Furkan  Büyükgöl Moleküler Biyoloji ve Genetik Abdullah Gül üniversitesi
Duygu Ece Benek Tıp Fakültesi Hitit Üniversitesi
Nihansu Çatan Kimya ve Biyoloji Mühendisliği Koç Üniversitesi 
Gülce Gündüz Kimya Mühendisliği İstanbul Üniversitesi
Atakan Avcı Tıp Fakültesi Karadeniz Teknik Üniversitesi
Atahan Akar Dış Hekimliği Fakültesi Hacettepe Üniversitesi
Ayşe Deniz  Durmuş Tıp Fakültesi Yıldırım Beyazıt Üniversitesi
Serra  Çetin Tıp Fakültesi Hacettepe Üniversitesi
Seda Nur  Cihan Tıp Fakültesi Osmangazi Üniversitesi
Dilhan Atar Tıp Fakültesi Koç Üniversitesi
Melisa Zengin Tıp Fakültesi Hacettepe Üniversitesi
Çekdar Aras Tıp Fakültesi İstanbul Üniversitesi
Aybüke  Ertürk Kimya Mühendisliği Gazi Üniversitesi
Berire Gündüz Bilgisayar Mühendisliği Bilkent Üniversitesi
Bensu Melis Çalışkan Veterinerlik Fakültesi Uludağ Üniversitesi
Bilge Hakan  Yüce Tıp Fakültesi Hacettepe Üniversitesi
Betül Yıldırım Dış Hekimliği Fakültesi Ankara Üniversitesi
Damla  Çağlayık Tıp Fakültesi Hacettepe Üniversitesi Kastamonu Tıp fak.
Ece Karaca Tıp Fakültesi Gazi Üniversitesi
Elif Kır Ekonomi Boğaziçi Üniversitesi
Erim Berke Yöney Tıp Fakültesi Başkent Üniversitesi
Ertunç  Ünal Biyoloji Bölümü Hacettepe Üniversitesi
Ezgi  İnaltekin Tıp Fakültesi Başkent Üniversitesi
Gözde  Aygün İngilizce İktisat Hacettepe Üniversitesi
İlke Koçak Siyaset Bilimi ve kamu Yönetimi ODTÜ
İlker  Deniz Moleküler Biyoloji ve Genetik Bilkent Üniversitesi
İrem Hazal Toroslu Tıp Fakültesi Başkent Üniversitesi
İrmak Gürcüoğlu Biyoloji Bölümü ODTÜ
Mehmet Ali  Koyuncu Çevre Mühendisliği ODTÜ
Nadir Polat Tıp Fakültesi Ankara Üniversitesi
Pınar  Baysan Tıp Fakültesi Gazi Üniversitesi
Sedes Arıkan Elektrik Elektronik Mühendisliği TED Üniversitesi
Selin Damla Özcan Psikoloji Bilkent Üniversitesi
Sertaç Cebeci Elektrik Elektronik Mühendisliği Bilkent Üniversitesi
Şebnem  İnan Dış Hekimliği Fakültesi İstanbul Üniversitesi
Tuna Öğüt Mimarlık Fakültesi İstanbul Teknik Üniversitesi
Ulaş  Çimen Makine Mühendisliği  ODTÜ
Utku Can Yıldız Makine Mühendisliği Koç Üniversitesi
İnci  Aksoylu Moleküler Biyoloji ve Genetik Bilkent Üniversitesi
Mahmut Esat Yıldız Tıp Fakültesi Hacettepe Üniversitesi
Sıla Başak Atila Bilgisayar Mühendisliği Yaşar Üniversitesi
Buse Ledeyna Çapıtlı Dış Hekimliği Fakültesi Ankara Üniversitesi
Meryem Betül Ersoy Tıp Fakültesi Hacettepe Üniversitesi
Server Oymak Tıp Fakültesi İstanbul Üniversitesi
Ömer  Kılıç Tıp Fakültesi Erciyes  Üniversitesi
Bengisu Tekin Bilgisayar Mühendisliği TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi
Bengisu  Çağlar Endüstri Mühendisliği Yaşar Üniversitesi
Nezahat  Kılıç Tıp Fakültesi Çukurova Üniversitesi
Selman Süleyman Çomak Tıp Fakültesi Medeniyet Üniversitesi
Heves Yaren Karakaş Tıp Fakültesi Sıtkı Koçman Üniversitesi Muğla
Selçuk Fikret Canbaz Mimarlık Fakültesi Kocaeli Üniversitesi
Kadriye Nur Gerçek Tıp Fakültesi Erciyes  Üniversitesi
Ayşegül Duran Tıp Fakültesi Hacettepe Üniversitesi
Dilek Aksoy Tıp Fakültesi Ege Üniversitesi
Ekin Cemre Bayram Tıp Fakültesi Ege Üniversitesi
Onat  Yakalı Tıp Fakültesi Mersin Üniversitesi
Ahmet Etkin Sevim Tıp Fakültesi Hacettepe Üniversitesi
Bahar Mülayim Hemşirelik Ege Üniversitesi
Sarper Hikmet Taze Tıp Fakültesi Gazi Üniversitesi
Ceylan Gürcan Tıp Fakültesi Atatürk Üniversitesi
Muhammet Öztürk İnşaat Mühendisliği Atatürk Üniversitesi
Muhammet  Korkmaz Tıp Fakültesi Hacettepe Üniversitesi
Elif Nur Taşçı Tıp Fakültesi Hacettepe Üniversitesi
Zeynep Yıldız Bilgisayar Mühendisliği Marmara Üniversitesi
Sahra Başyazgan Şehir ve Bölge Planlaması Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi
Andaç Akpulat Elektrik Elektronik Mühendisliği Atılım Üniversitesi
Mustafa Karataş Tıp Fakültesi Ege Üniversitesi
İlayda Etkin Güler Sosyoloji Boğaziçi Üniversitesi
Sonat Erol Tıp Fakültesi İstanbul Üniversitesi
Ömer Delikanlı Uluslararası İlişkiler ODTÜ
Bilge Hakan  Demir Hukuk Fakültesi Selçuk Üniversitesi
Birsen Karabağ Hemşirelik Dokuz Eylül Üniversitesi
Şılan Töre İnce Tıp Fakültesi Ege Üniversitesi
Şevval  Karadağ Tıp Fakültesi Koç Üniversitesi
Turan  Kaya Tıp Fakültesi Hacettepe Üniversitesi
Göksenin Hande Beyazıt Elektrik Elektronik Mühendisliği ODTÜ
Buket  Baloğlu İşletme Bülent Ecevit Üniversitesi
Ulaş  Çimen Makine Mühendisliği ODTÜ
Ceyda Karabulut Hukuk Fakültesi Çankaya Üniversitesi
Aygül Durdurur Tıp Fakültesi Hacettepe Üniversitesi
Neşet Özel Moleküler Biyoloji ve Genetik Bilkent Üniversitesi
Cemre Atalar Tıp Fakültesi Koç Üniversitesi
Eylül Can  Tıp Fakültesi Hacettepe Üniversitesi
Aygen Savaş Kimya Mühendisliği ODTÜ
Ezgi  Çelik Hukuk Fakültesi Koç Üniversitesi
Barış Çağrı  Tosun Biyoloji Bölümü ODTÜ
Utku Can Yıldız Makine Mühendisliği Koç Üniversitesi
Gülin Parlak Tıp Fakültesi Hacettepe Üniversitesi
Kubilay Meşe Moleküler Biyoloji ve Genetik Bilkent Üniversitesi
Beril Özdemir Tıp Fakültesi Kırıkkale Üniversitesi
Mert Demirel Tıp Fakültesi Ankara Üniversitesi
Beril Düzenli Tıp Fakültesi Ankara Üniversitesi
Berkay Anduv Makine Mühendisliği Boğaziçi Üniversitesi
Ediz Öztürk Endüstri ve Sistem Mühendisliği Türk hava Kurumu Üniversitesi
Volkan Baştımar İnşaat Mühendisliği Karadeniz Teknik Üniversitesi
Anıl Aydın  Tıp Fakültesi Gazi Üniversitesi
Beril Olgaç Diş Hekimliği Fakültesi Hacettepe Üniversitesi
Ece Tuğran İşletme İstanbul Teknik Üniversitesi
Evren Dönmez Tıp Fakültesi Osmangazi Üniversitesi
Mert Avcıoğlu Tıp Fakültesi Hacettepe Üniversitesi
Nazlıcan Can Tıp Fakültesi Katip Çelebi Üniversitesi
Zeynep Kaçan Diş Hekimliği Fakültesi Hacettepe Üniversitesi
Nesli Köse Elektronik Mühendisliği ODTÜ
Dilek Aksoy Tıp Fakültesi Ege Üniversitesi
Mustafa  Dağdelen Tıp Fakültesi Ankara Üniversitesi
Ceren Hazar Tıp Fakültesi Akdeniz Üniversitesi
Zeynep Göktoprak Mimarlık Fakültesi TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi
Osman Bahadır Tıp Fakültesi 19 Mayıs Üniversitesi
Tuğçe  Tunç Kimya Mühendisliği Hacettepe Üniversitesi
Atalay  Demiray Tıp Fakültesi Koç Üniversitesi
Sevde Dündar Eczacılık Fakültesi Ege Üniversitesi
Irmak Kömbe İşletme Yeditepe Üniversitesi
Mina  Erbıyık Tıp Fakültesi İstanbul Üniversitesi
Sarper Hikmet Taze İktisat Boğaziçi Üniversitesi
Öykü Deniz Demiralay Biyoloji Bölümü ODTÜ
Müslüm Hacıoğlu Dış Hekimliği Fakültesi Kırıkkale Üniversitesi
Şıfanur Bodur Tıp Fakültesi Ankara Üniversitesi
Simge  Yunus Psikolojik Danışmanlık Cumhuriyet Üniversitesi
Petek Korkmaz Mekatronik Mühendisliği Türk Hava Kurumu Üniversitesi
Elif  Ercan Tıp Fakültesi Yüksek İhtisas Üniversitesi
İbrahim Akçay Tıp Fakültesi Adnan Menderes Üniversitesi
Özge Saatçi Hukuk Fakültesi Marmara Üniversitesi
Mert Çıngı İnşaat Mühendisliği Çukurova Üniversitesi
Ali Çakal Ekonomi Koç Üniversitesi
Kutluhan Yusuf Küçük Tıp Fakültesi Hacettepe Üniversitesi
Gökçe Özcan Tıp Fakültesi Hacettepe Üniversitesi
Batuhan Arabacı Tıp Fakültesi Hacettepe Üniversitesi
Zeliha Aksay Hemşirelik Gazi Üniversitesi
İnci Yusufoğlu Hemşirelik Başkent Üniversitesi
Merve  Kahraman  Moleküler Biyoloji ve Genetik Boğaziçi Üniversitesi
Mehmet Ali  Tepebaşılı Tıp Fakültesi Medeniyet Üniversitesi
Derya Kalkan Tıp Fakültesi Ege Üniversitesi
Sadık Evgi İnşaat Mühendisliği Sütçü İmam Üniversitesi
Nihal Öcalan Biyomedikal Mühendisliği TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi
Berkay Peker Tıp Fakültesi Koç Üniversitesi
Veli Durmuşcan Elektrik Elektronik Mühendisliği TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi
Fatih Şahiner Tıp Fakültesi Ege Üniversitesi
Mehmet Ali  Özer Tıp Fakültesi Erciyes  Üniversitesi



Back to top